فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز یکشنبه ۲۹ مرداد

 • 

  استعفای علی کریمی از تیم ملی

  استعفای علی کریمی از تیم ملی,دلیل خداحافظی علی کریمی

  لی کریمی از تیم ملی استعفا داد,علی کریمی از تیم ملی استعفا داد,دلیل خداحافظی علی کریمی از مربی تیم ملی,علی کریمی ار مربیگری استعفا داد,جدایی علی کریمی از تیم ملی,اختلاف علی کریمی و کیروش,دعوای علی کریمی و کیروش,قهز علی کریمی از تیم ملی,علی کریمی از مربیگری استعفا داد و رفت,علی کریمی خیانت نکرد,علی کریمی چرا از تیم ملی رفت,اینستاگرام علی کریمی,ادرس instagram علی کریمی,اینستاگرام ali karimi,اخراج علی کریمی از مربیگری تیم ملی ایران

  .

  علی کریمی که با انتشار پستی در اینستاگرام جدایی خود را تایید کرده است

  او عقیده دارد با رفتن اش اگر خدمت نمی کند اقلا در خیانت سهیم نخواهد بود!

  .

  .

  .

  استعفای علی کریمی از تیم ملی در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  علی کریمی که با انتشار پستی در اینستاگرام جدایی خود را تایید کرده است، عقیده دارد با رفتن اش اگر خدمت نمی کند اقلا در خیانت سهیم نخواهد بود!

  .

  iran-national-team-119

  .
  این موضع گیری تند در شرایطی است که کریمی با تصمیم کی روش به طور ناگهانی به تیم ملی پیوسته بود و به نظر رابطه بسیار خوبی با سرمربی تیم ملی داشت . اما اصل ماجرا به ماجراهای رخ داده بعد از اردوی پرتغال برمی گردد ؛ جایی که ظاهرا کریمی به برخی انتخاب ها و به بعضی بازیکنان حذف شده انتقاد داشته است .

  .
  کریمی که حالا در آستانه اولین تجربه جدی مربیگری در حالی از جمع ملی پوشان جدا شد که شاید حرفهای او از دوران همکاری با کارلوس کی روش جنجالی تر از چیزی از آب دربیاید که تصور می کنیم . با این حال هنوز ممکن است کدورتها حل شود و او دوباره به تیم ملی ملحق شود اگرچه این گزینه بسیار غیر محتمل است .

  .

  .

  استعفای علی کریمی از تیم ملی و مربیگری,استعفای علی کریمی از تیم ملی,علی کریمی از تیم ملی استعفا داد,علی کریمی از تیم ملی استعفا داد,دلیل خداحافظی علی کریمی از مربی تیم ملی,علی کریمی ار مربیگری استعفا داد,جدایی علی کریمی از تیم ملی,اختلاف علی کریمی و کیروش,دعوای علی کریمی و کیروش,قهز علی کریمی از تیم ملی,علی کریمی از مربیگری استعفا داد و رفت,علی کریمی خیانت نکرد,علی کریمی چرا از تیم ملی رفت,اینستاگرام علی کریمی,ادرس instagram علی کریمی,اینستاگرام ali karimi,اخراج علی کریمی از مربیگری تیم ملی ایران,جادوگر به استرالیا نرفت,خداحافظی علی کریمی,علی کریمی همراه تیم ملی به استرالیا نرفت,علی کریمی همراه تیم ملی به استرالیا نرفت و خداحافظی کرد,دعوای شدید علی کریمی و کیروش در اردوی پرتقال,اختلاف نظر کیروش سرمربی ایران با علی کریمی مربی تیم ملی ایران,علی کریمی از مربیگری اخراج شد,علی کریمی از تیم ملی استعفا کرد و همراه تیم ملی به استرالیا نرفت

  • فتوکده دات کام
  • ۰۸ دی ۱۳۹۳
  • نظرات تایید شده : ۴
  ۴ نظر به ثبت رسیده است
  1. ناشناس در تاریخ یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ گفته :

   ذلبلبلبللبلب

  2. ناشناس در تاریخ یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ گفته :

   این فرد مسئله ساز با رفتن از تیم ملی خدمتی بی پایان به تیم ملی کرد. آدمی که جنبه نداشته باشه بدرد تیم ملی نمیخوره.

  3. ناشناس در تاریخ شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ گفته :

   آفرین به علی کریمی که بهترین بازیکن تکنیکی تیم فوتبال ما بود

  4. اسلان ظ در تاریخ پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ گفته :

   بنظر من آقاى کریمى حق دارد آخه این باند بازیها کى ازفوتبال مابیرون میره

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)