فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز دوشنبه ۳۰ مرداد

 • 

  استعفای مجری صرفا جهت اطلاع از خبر

  .

   

    استعفای مجری صرفا جهت اطلاع از خبر
   

   

   


   
  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
   

  محمدرضا دلاوری با انتشار یادداشتی از خداحافظی خود با “خبر” سخن راند

   

  مجری مشهور خبر ۲۰:۳۰ که معمولا بخش “صرفا جهت اطلاع” را برعهده داشت و برنامه‌های‌اش رنگ و بویی متفاوت با همکارانش داشت، با انتشار یادداشتی کنایه آمیز، از گویندگی خبر خداحافظی کرد،محمدرضا دلاوری با انتشار یادداشتی از خداحافظی خود با “خبر” سخن راند و البته قول اجرای برنامه‌ ای تازه را داد.

  دلاوری نوشت:

   

  «اگر هنوز از یادتان نرفته‌ام حضورتان عرض کنم، چهارده سال طول کشید تا متوجه شوم “خبر” استخوان‌دارتر از آن است که بتوانم آن را به رنگ خودم دربیاورم، تلاش‌هایی کردم، تا حدی هم با هم کنار آمدیم ولی نشد. خبر که نمی‌توانست بگذارد و برود، پس من با “خبر” خداحافظی کردم….

   

  استعفای مجری صرفا جهت اطلاع از خبر,استعفای مجری 20:30 از گویندگی خبر,متن کنایه آمیز مجری 20:30 از تلویزیون,متن جنجالی محمدرضا دلاوری در برای خداحافظی از خبر 20:30,خداحافظی مجری صرفا جهت اطلاع

  از همین چهارشنبه در شبکه پنج، ساعت نه‌ونیم شب، برنامه‌ای با نام “توقف ممنوع” را اجرا خواهم کرد، تا همیشه مرهون مهربانی‌هایتان هستم.

   


   
  .
  .
  استعفای مجری صرفا جهت اطلاع از خبر,استعفای مجری ۲۰:۳۰ از گویندگی خبر,متن کنایه آمیز مجری ۲۰:۳۰ از تلویزیون,متن جنجالی محمدرضا دلاوری در برای خداحافظی از خبر ۲۰:۳۰,خداحافظی مجری صرفا جهت اطلاع
  • فتوکده دات کام
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۰
  ۰ نظر به ثبت رسیده است
  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)