فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز چهارشنبه ۱ شهریور

 • 

  استندآپ شقایق دهقان و حمایت همسرش

  .

   

    استندآپ شقایق دهقان و حمایت همسرش مهراب قاسم خانی
   

   


   
   
  شقایق دهقان در سایت فتوکده : http://photokade.com
   
   
  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
   
   
  بعد از اجرای استندآپ شقایق دهقان و علی مسعودی در برنامه خندوانه ،مهراب قاسم خانی نویسنده و فیلم نامه نویس و همسرش شقایق دهقان در شبکه اجتماعی خود به اجرای همسرش و باختش به علی مسعودی  واکنش نشان داد،او در شبکه اجتماعی خود نوشت :
   
    ali-shaghayegh-khandevane-photokade (2)

   

  یاد دادن یه چیزایى به بعضى ها سخته ها. یه عده خیلى جدى دارن زیر پست قبلى من با هم دعوا میکنن بعضیا در دفاع از شقایق به على فحش میدن، بعضیا در دفاع از على به شقایق. بعضى ها هم رفتن توى فاز بحثاى زنونه مردونه و توى این فضا به هم فحش میدن. یه سرى هم این وسط به من فحش میدن پ.ن اول: آقایونى که رگ گردنشون زده بیرون و بهشون برخورده که اجراى شقایق ضد مرد بوده واقعاً اونقدر خون جلوى چشمشون رو گرفته بود که نفهمیدن توى این اجرا با زنها و مردها به یه اندازه شوخى شده و هدف کلاً مسخره کردن همین بحث هاى زنونه و مردونه بوده؟

   

  پ.ن دوم: میدونید این که در حمایت از شقایق به على توهین کنید من رو خوشحال نمیکنه؟ دارید به یه دوست و همکار خوب من اهانت میکنید ب.ن سوم: به نظرم هر دو در دو ژانر مختلف اجراى خیلى خوبى داشتن. اجراى شقایق رو قطعاً بیشتر دوست داشتم چون خودم هم توى متنش همفکرى داشتم و مطابق سلیقه من بود. ولى معنیش این نیست که بگم اجراى على بد بوده. على ژانر کاملاً متفاوتى داره که اتفاقاً توى اون ژانر خیلى قوى و مسلطه و بسیار هم خوب فضاسازى میکنه و مخاطبش رو به فضاش نزدیک میکنه.

   

  این که ژانر على با ژانر مورد علاقه من متفاوته معنیش این نیست که اون ژانر بده. پ.ن چهارم: الان هم که راى شقایق کاملاً کمتره و مثل یه بازنده باجنبه داره گوشه خونه زار میزنه و خودش رو چنگ میزنه. من هم میخوام فردا با على یه قرار کارى دوستانه بذارم و به عنوان یه همکار و رفیق قدیمى بزنم لهش کنم

   

  فتوکده : تا این لحظه علی مسعودی بیش از دو برابر خانوم دهقان رای گرفته است

   


  .

  .

  استندآپ شقایق دهقان و حمایت همسرش ,دفاع از استندآپ شقایق دهقان توسط همسرش مهراب قاسم خانی در خنداونه,واکنش ها به اجرای شقایق دهقان,دفاع مهراب قاسم خانی از اجرای استند اپ شقایق دهقان همسرش,استندآپ شقایق دهقان و علی مسعودی,برنده استندآپ سقایق دهقان و علی مسعودی,گریه شقایق دهقان بعد از بخت به علی مسعودی در خندوانه,مسابقه خنداننده برتر بین شقایق دهقان و علی مسعودی

  • فتوکده دات کام
  • ۲۷ شهریور ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۰
  ۰ نظر به ثبت رسیده است
  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)