فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز سه شنبه ۳۱ مرداد

 • 

  اسپرم حیوانی در نوشابه انرژی زا ردبول

  اسپرم حیوانی در نوشابه انرژی زا ردبول,مشکل شرعی نوشابه انرژی زا ردبول,اسپرم و خون در نوشابه انرژی زا رد بول,ضرر نوشابه انرژی زا رد بول,ضرر نوشابه redbull.

  اسپرم حیوانی در نوشابه انرژی زا ردبول        . . .  RedBull

  .

  .

  مشکل شرعی نوشابه انرژی زا ردبول در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  پارسینه می نویسد : نوشابه انرژى زا (ردبول RedBull) حاوى ٠،۴٪ اسید حیوانى میباشد که معمولاً این اسید از خون، گرده و اسپرم حیوانات چون خوک، و گاو بدست میاید که مطلقاً حرام بوده و باعث سایر مریضى ها میشود.

  .

  اسپر حیوانی در نوشابه انرژی زا ردبول,مشکل شرعی نوشابه انرژی زا ردبول,اسپرم و خون در نوشابه انرژی زا رد بول,ضرر نوشابه انرژی زا رد بول,ضرر نوشابه redbull.

  .

  .

  اسپرم حیوانی در نوشابه انرژی زا ردبول,مشکل شرعی نوشابه انرژی زا ردبول,اسپرم و خون در نوشابه انرژی زا رد بول,ضرر نوشابه انرژی زا رد بول,ضرر نوشابه redbull

  • فتوکده دات کام
  • ۱۸ خرداد ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۱۳
  ۱۳ نظر به ثبت رسیده است
  1. ناشناس در تاریخ چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵ گفته :

   همش دروغه بابا

  2. ناشناس در تاریخ پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ گفته :

   شنیدن نبود هرگز مانند دیدن ما که امید واریم هیچ چیز منفی وجود نداشته باشه در انرژی زاها ممنون محمد.

  3. ناشناس در تاریخ دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

   آیا میدونستید این نوشیدنی دارای کربن دی اکسید نیکوتین و کافین هم هست ؟

  4. شقايق در تاریخ دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

   لطفا برای باوربیشتر ویدیو ای هم در این مورد بگذارید .ممنون.

  5. MoNa در تاریخ یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

   تائورین (به انگلیسی: Taurine) یک اسید آلی با شناسه پاب‌کم ۱۱۲۳ و جرم مولی آن ۱۲۵٫۱۴ g/mol می‌باشد. این ترکیب بصورت گسترده‌ای در بدن حیوانات وجود دارد تائورین یک هزارم وزن بدن انسان را تشکیل می‌دهد. تائورین بخش مهمی از صفرا را تشکیل می‌دهد و در روده بزرگ یافت می‌شود.

   تائورین برای تحریک ارگانیسم و بیشتر از همه برای تحریک عملکرد مغز مناسب است . مکمل‌گیری تائورین در بیماران با نارسایی قلب که از درمان داوریی استاندارد نیز استفاده می‌کنند، می‌تواند ظرفیت ورزشی آن‌ها را بهبود بخشد. همچنین این ماده می تواند سطح آب بدن را در سطح سلولی افزایش دهد که این عمل باعث تقویت حجم سلول ها و در نتیجه افزایش هدایت مواد مغذی به آنها می شود.😞

   • ناشناس در تاریخ پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ گفته :

    لایک

    • ناشناس در تاریخ شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ گفته :

     لایڪ

  6. ناشناس در تاریخ یکشنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۵ گفته :

   تائورین، ترکیب شیمیایی مساله‌ساز

   اگر لیست ترکیبات ردبول را از نظر بگذرانید، حتماً می‌توانید به راحتی نام یک اسید آلی موسوم به «تائورین» را پیدا کنید. در اینجا قصد داریم که شما را با این ترکیب شیمیایی مساله‌ساز بیشتر آشنا کنیم: علی‌ر‌غم اینکه برخی منابع از تائورین با عنوان یک نوع اسید آمینه (واحد تشکیل‌دهنده پروتئین‌) یاد می‌کنند اما نباید فراموش کرد که این ترکیب شیمیایی در اصل اسیدی است که حاوی یک گروه آمینه خاص می‌باشد. تائورین از منظر بیوشیمی یک اسید آمینه نیست بلکه ترکیبی شامل آمینه و یک گروه کربوکسیل (دسته‌ای از ترکیبهای آلی) است. این ترکیب شیمیایی از یک طرف به شکل گسترده‌ای در بافت‌های حیوانی یافت می‌شود و از طرف دیگر جزء اصلی و سازنده همان مایع قلیایی موسوم به زردآب یا صفرا است که توسط سلول‌های کبد بیشتر مهره‌داران برای هضم چربی ترشح می‌شود و pH بین ۷٫۶ الی ۸٫۶ دارد. تائورین طبیعی ضمناً در روده بزرگ هم یافت می‌شود و برآورد شده که بیشتر از ۰٫۱ درصد کل وزن بدن انسان از این ماده تشکیل شده است. تائورین به صورت مصنوعی نیز تولید می‌شود. این ترکیب برای نخستین‌بار توسط دو دانشمند به نامهای فردریش تیدمن (Friedrich Tiedemann) و لئوپلد گملین (Leopold Gmelin) در سال ۱۸۲۷ میلادی ایزوله و شناسایی شد.

   منشاء تائورین از کجاست؟

   تائورین در گوشت، ماهی و در عین حال بافت‌های انسانی، روده بزرگ و شیر انسان یافت می‌شود. برخی ادعاها درباره اینکه مصرف تائورین همراه با کافئین می‌تواند عملکرد ذهنی را افزایش دهد یا اینکه این ترکیب به تنهایی می‌تواند باعث بهبود عملکرد فیزیکی بدن شود، کماکان مورد تردید است چنانچه شواهد مستندی هم در این زمینه ارائه نشده است. یکی از مناقشات اصلی درباره این ترکیب از آن‌جا نشات می‌گیرد که تائورین در اسپرم گاو نر و خون هم یافت می‌شود و از آنجا که اتفاقاً شرکت ردبول «در زبان فارسی به معنای گاو نر» هم بدین‌ نام خوانده شده لذا شبهات بسیار در این زمینه وجود دارد. یکی دیگر از عوارض سوء مصرف این فرآورده به دلیل حضور کافئین زیاد در آن است. شواهد نشان می‌دهد که کافئین زیاد منجر به افزایش ضربان قلب و فشار خون می‌شود و در عین حال بر سیستم عصبی و خواب انسان نیز تاثیر منفی دارد.

  7. ناشناس در تاریخ جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴ گفته :

   ااااااا

  8. ناشناس در تاریخ شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ گفته :

   یعنی چی؟

  9. ناشناس در تاریخ چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ گفته :

   تااورین در گوشت و بعضی از مواد دیگه موجوده پس این دلیل نمیشه از تلفیق ادرار اسپرم حیوانات باشه

  10. محمد در تاریخ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ گفته :

   دروغ شاخ و دم ندارد

  11. ناشناس در تاریخ چهارشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

   دقیقا چه ضرری ؟

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)