فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز شنبه ۳۱ تیر

 • 

  انتشار عکس لخت اوباما و دخترانش

  انتشار عکس لخت اوباما و دخترانش,لو رفتن عکس های لخت باراک اوباما و دخترانش,عکس لخت دختران اوباما رییس جمهور آمریکا,عکس لخت اوباما توسط زنش میشل منتشر شد.

  انتشار عکس لخت اوباما و دخترانش      . . . O ba Ma

  .

  .

  عکس جالب از باراک اوباما و دخترانش لخت در دریا در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

   .

  میشل اوباما با اینکه روز پدر را در سفر تفریحی می گذراند، اما در صفحه اینستگرام خود عکس قدیمی از اوباما و دخترانش را منتشر کرد و روز پدر را به اوباما تبریک گفت.

   .

  سایت دیلی میل نوشت: میشل اوباما با اینکه روز پدر را در سفر تفریحی می گذراند، اما در صفحه اینستگرام خود عکس قدیمی از اوباما و دخترانش را منتشر کرد و روز پدر را به اوباما تبریک گفت.

   .

  انتشار عکس لخت اوباما و دخترانش,لو رفتن عکس های لخت باراک اوباما و دخترانش,عکس لخت دختران اوباما رییس جمهور آمریکا,عکس لخت اوباما توسط زنش میشل منتشر شد  انتشار عکس لخت اوباما و دخترانش,لو رفتن عکس های لخت باراک اوباما و دخترانش,عکس لخت دختران اوباما رییس جمهور آمریکا,عکس لخت اوباما توسط زنش میشل منتشر شد

  .

  .

  انتشار عکس لخت اوباما و دخترانش,لو رفتن عکس های لخت باراک اوباما و دخترانش,عکس لخت دختران اوباما رییس جمهور آمریکا,عکس لخت اوباما توسط زنش میشل منتشر شد

  • فتوکده دات کام
  • ۰۱ تیر ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۱
  ۱ نظر به ثبت رسیده است
  1. یه دختر در تاریخ سه شنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   راستش توی تیتر چنان نوشته لخت که یه لحظه گفتم عجب رسوایی!!!حتما عکسش پر سانسوره اما این بچگیای دودختر اوباماست.شاید به زور۲سالشون بگیریم!
   لخت یعنی عکس گلشیفته فراهانی.

   [پاسخ]

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)