تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1394

بهنوش بختیاری و دختران مدل

بهنوش بختیاری و دختران مدل با عکس,عکس بهنوش بختیاری با دختران مانکن ایرانی

بهنوش بختیاری و دختران مدل با عکس,عکس بهنوش بختیاری با دختران مانکن ایرانی,جدیدترین مطلب بهنوش بختیاری در مورد مدل و مدلینگ,نظر بهنوش بختیاری در مورد مدلها.

بهنوش بختیاری و دختران مدل        . . . Behnoosh bakhtiari

.

بهنوش بختیاری با پست عکسی از دوستان مدل و مانکنش

در باره نحوه پوشش دختران و مد و مدلینگ در ایران نوشت …

.

.

عکس بهنوش بختیاری و دختران مانکن ایرانی  در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

بهنوش بختیاری با پست عکسی از دوستان مدل و مانکنش،در باره نحوه پوشش دختران و مد و مدلینگ در ایران نوشته:

.
«این بانوان زیبارو در زمینه مدلینگ فعالیت می‌کنن.. چیزی که ما نفهمیدیم باید جدیش بگیریم یا نگیریم؟؟ راجع بهش حرف بزنیم یا نزنیم؟؟ اگه خوبه چرا تو ایران نکوهش شده به نظر میاد.. اگه بده چرا اپیدمی مدل آمده در خیابان‌ها…

.

بهنوش بختیاری و دختران مدل با عکس,عکس بهنوش بختیاری با دختران مانکن ایرانی,جدیدترین مطلب بهنوش بختیاری در مورد مدل و مدلینگ,نظر بهنوش بختیاری در مورد مدلها.

عمه بنده از آمریکا آمده بود، اطرافیانو که می‌دید فکر می‌کرد همه مدلن! وقتی می‌گفتم ایشون حسابدارن.. یا منشی شرکتن.. یا فروشنده.. تعجب می‌کرد.. می‌گفت اونجا فقط مدلا و هنرپیشه‌ها تا این حد به خودشون می‌رسن..

.
به هرحال خدا داند…ما کی باشیم که قضاوت کنیم.. می‌خوام نظرتون رو راجع به پدیده فشن.. مد.. و مدلینگ بدونم.. قبلا اعلام می‌کنم که جایزه می‌دم به کسی که اطلاعات نداره و نظر نمی‌ده.. جایزمم فالو کردن به تشخیص خودمه.. شل و پل ِهمه خوشتیپام هستیم.»

.


.

بهنوش بختیاری و دختران مدل با عکس,عکس بهنوش بختیاری با دختران مانکن ایرانی,جدیدترین مطلب بهنوش بختیاری در مورد مدل و مدلینگ,نظر بهنوش بختیاری در مورد مدلها,بهنوش بختیاری و دختران مدل و مانکن ایرانی با عکس

مطالب پیشنهادی
loading...
نظــرات کاربران