فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز جمعه ۶ مرداد

 • 

  بیلبورد آموزشی جنسی ۱۸+ در تهران با عکس

  .

   

    بیلبورد آموزشی جنسی ۱۸+ در تهران با عکس
   

   


   
  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
   

  تبلیغات سلامتی

   

  به گزارش سایت فتوکده : تابستان امسال بود که شهرداری تهران کمپین نگار خانه‌ ای به وسعت شهر را کلید زد و تهران به گالری هزار و ۶۰۰ اثر هنری از هنرمندان داخلی و خارجی تبدیل شد.

   

  کمپینی که ۱۰ روز به طول انجامید و باعث شد هیچ بیلبورد تبلیغاتی ‌ای در شهر دیده نشود.حالا چند روزی است که سازمان ‌زیباسازی شهر تهران با راه‌اندازی کمپین «شهروند سالم» با همکاری وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی بیلبورد هایی در ارتباط با حوزه بهداشت و سلامت در سطح شهر نصب کرده است.

   

  poster+18-tehran-photokade

   

  اما آنچه در این بین اتفاق بزرگی به حساب می‌آید،وجود بیلبورد با موضوع هشدار درباره روابط پرخطر جنسی و انتقال ویروس ایدز است.«حتی یک بار رابطه جنسی محافظت‌ نشده، می‌تواند ویروس اچ‌ آی‌ وی را منتقل کند.» این عبارتی است که در بیلبورد مورد نظر آمده و جای امیدواری است که نصب آن شروعی برای آموزش‌ های شهروندی در سطح کلان در این حوزه باشد.

   

  البته برخی رسانه‌ ها این تبلیغ فرهنگی و اجتماعی را «گاف تاسف‌ بار اخلاقی و فرهنگی» برای شهرداری تهران خوانده‌ و لایه دوم معنایی این بیلبورد را قبح‌ زدایی از روابط نامشروع جنسی اعلام کرده‌اند.«رجا نیوز» در حالی به این اقدام شهرداری تاخته و آن را به رسمیت شناختن روابط نامشروع خوانده که به گفته بسیاری از کارشناسان،با روند رو به افزایش ابتلا به ایدز،وجود آموزش‌های این‌ چنینی ضروری است.

   


   

  .

  .

  بیلبورد آموزشی جنسی ۱۸+ در تهران با عکس,گاف در بیلبورد تبلیغاتی تهران,گاف جنسی در بیلبورد تبلیغاتی سطح شهر تهران,گاف تاسف‌ بار اخلاقی و فرهنگی با عکس,گاف در پوستر تبلیغاتی

  پیشنهادی از سراسر وب

  loading...
  • فتوکده دات کام
  • ۲۳ دی ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۰
  ۰ نظر به ثبت رسیده است
  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)