تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۹۴

تشکر ویژه پرویز پرستویی از مردم و خالق بادیگار

.

 

  تشکر ویژه پرویز پرستویی از مردم و خالق بادیگار
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

پرویز پرستویی

 

پرویز پرستویی که در جشنواره سی و چهار سیمرغ بهترین بازیگر مرد رو بخاطر بازی در بادیگار کسب کرده بود با انتشار متنی از مردم تشکر کرد او نوشت :

 

ekhtetamiye-fajr-photokade-14-500x333

 

مردم من،مخاطبان من،همدلان من،دوستان من؛زبانم بسته وقاصر است در برابر دریای بیکران محبت های شما چگونه از تک تک شما قدردانی کنم.احساس شگفت انگیز وبزرگی ست در کنار شما بودن وخواندن پیام های پر از مهر شما عزیزان .اگر ایفای نقش من تاثیری وتقدیری داشته همه به لطف گرمای نفس شما،ونزدیکی با شما بوده.

 
 
سالها رنج من،زندگی هنری من وکار من انجام وظیفه ی کوچکی بوده در برابر شما مردم بزرگ. هنرمند نیازمند جستجو برای رسیدن به معرفتی عمیق از شرایط جامعه است زیرا هنر در زمانه ما از ضروریات جامعه است ونه وسیله ای برای تفنن وتفریح وبی هدفی محض بنابراین نظرات شما موهبتی ست عظیم برای من.
 
 
از خدا می خواهم هنری پر ازشعور،تفکر وادب و راستی نصیبم گرداند وهمواره نه به مصلحت ونه برای تنها امرار معاش ونه وسیله وابزاری در دست دیگران؛که برای مردم وبه شناخت و عقیده ومسئولیت ادای وظیفه کنم وبه دنبال راستی در هنرم نقشهایی برگزینم که ماحصل ان،اثری باشد که ذهنی از تماشای ان ارام گیرد ؛دینی ادا شود، و زندگی هایی به هم نزدیک شود و در پس ان بتوان بدی ها شناساند وخوبی ها را نمایان کرد.با شما مردم خوبم در یک حصار و مرز خواهم ماند بلکه بتوانم لحظه هایی ناب از نگاه شما،زندگی شما و عظمت شما در نقش هایم بیافرینم وهرگزبا دستی خالی شرمنده مهربانی شما نگردم.
 
 
این سیمرغ را از دستان شما گرفتم و آن را از آنِ شما می دانم .سیمرغ بادیگارد تقدیم به خالق ان وخالقان ان یعنی ابراهیم حاتمی کیا ومردم عزیزایران.با خضوع وفروتنی وخشوع سر تعظیم در برابرتان فرود می آورم ومی گویم سپاسگزارم.
 
 

.
.
تشکر پرویز پرستویی بعد از کسب سیمرغ,تشکر ویژه پرویز پرستویی از مردم و خالق بادیگار,متن تشکر جانانه پرویز پرستویی از مردم,تشکر پرویز پرستویی بعد از کسب سیمرغ
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران