فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز یکشنبه ۲۹ مرداد

 • 

  تهدید خونین حزب الله و حوزه علمیه

  تهدید خونین حزب الله و حوزه علمیه برای مقابله با حضور زنان در ورزشگاه,فراخوان حزب الله و حوزه علمیه ایران با حضور زنان در ورزشگاه آزادی,عکس تهدید بسیجی ها .

  تهدید خونین حزب الله و حوزه علمیه  برای مقابله با حضور زنان در ورزشگاه‌ه

  .

  .

  عکس فراخوان خونین بچه های حزب اللهی در ایران در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  گروه سیاسی: انصار حزب‌الله و حوزه علمیه «ایروانی» با انتشار فراخوانی از نیرو‌های حزب‌الله برای «حضور خونین» در ورزشگاه آزادی دعوت کردند!

  ..

  این فراخوان از هفته گذشته در برخی شبکه‌های اجتماعی نیرو‌های حزب‌الله منتشر و بازنشر می‌شود. هدف این فراخوان خونین! مقابله و رویارویی با حضور زنان در ورزشگاه و نهی از منکر مسئولین وزارت ورزش اعلام شده است! در این فراخوان آمده «ما فرزندان روح الله قبل از علنی و مجاز شدن فحشای زنان هرزه در جامعه به ویژه در ورزشگاه ها به پا خواهیم خواست.»

  .
  آنها اعلام کرده‌اند که حضور زنان در ورزشگاه‌ها «بی‌حرمتی» به فتاوای مراجع تقلید در این زمینه است. اردیبهشت ماه امسال نیز ارگان رسمی انصار حزب‌الله اعلام کرده بود در ۲۹ خرداد امسال در ورزشگاه آزادی«زلزله» به پا خواهد کرد. براساس اعلام مقام‌های دولتی ۲۹ خرداد امسال قرار است حضور زنان در ورزشگاه‌ها به رسمیت شناخته شود.

  .

  روزنامه ایران هم نوشت: منتظر حضور خونین امت حزب‌الله در ۲۹ خرداد سال ۹۴… در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی هستیم.»، این جملات آغازین اطلاعیه‌ای پرینت شده است که به صورت گسترده‌ای در تهران و بویژه مناطق جنوبی و مرکزی پایتخت در حال توزیع است. تهیه‌کنندگان متن، هدف از فراخوان خود را «مقابله و رویارویی با حضور زنان در ورزشگاه و نهی از منکر مسئولین وزارت ورزش» اعلام کرده‌اند.

  .

  بهار نیوز

  .


  .

  .

  .

  تهدید خونین حزب الله و حوزه علمیه برای مقابله با حضور زنان در ورزشگاه,فراخوان حزب الله و حوزه علمیه ایران با حضور زنان در ورزشگاه آزادی,عکس تهدید بسیجی ها

  • فتوکده دات کام
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۰
  ۰ نظر به ثبت رسیده است
  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)