فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز چهارشنبه ۹ فروردین

 • 

  توهین به غواصان شهید در خندوانه

  توهین به غواصان شهید در خندوانه,شائبه توهین به 175 شهید غواص دست بسته در برنامه خندوانه رامبد جوان,دروغگو خواندن شهیدان غواص در برنامه خندوانه رامبد جوان.

  توهین به غواصان شهید در خندوانه     . . .  ۱۷۵ Ghavas

  .

  .

  شائبه توهین به شهیدان در برنامه خندوانه در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  فتوکده : برنامه خندوانه در بخش پایانی خود، به بازی پانتومیم اختصاص داشت که به طور عجیبی، پاسخ آخرین گزینه اجراشده توسط رامبد جوان، “غواص خالی‌بند” انتخاب شده بود.این انتخاب عجیب در حالی است که کلیدواژه “غواص” در روزهای اخیر، به دنبال تشییع “شهدای غواص” عملیات کربلای ۴ در دفاع مقدس، برای مردم رنگ و بوی دیگری یافته است.

  .

  انتخاب پاسخ “غواص خالی بند” برای یک مسابقه اندکی پس از تشییع شهدای غواص، با بدسلیقگی تمام انجام شده بود.

  .

  این در حالی است که ابهامات اخیر در خصوص توهین به این شهدا و حواشی تشییع آنها نیز فضا را کمی آلوده کرده و انتقادات فراوانی را به دنبال داشته است. در این شرایط معلوم نیست چرا پاسخ یک مسابقه در برنامه خندوانه باید چنین با بی‌سلیقگی انتخاب شود.

   

  حتی بدون در نظر گرفتن این اهمیت، مگر چقدر احتمال دارد که در یک مسابقه پانتومیم ترکیب عجیب و غریب “غواص خالی‌بند” انتخاب شود که اکنون با وجود اهمیت یادشده، این کار انجام شده است؟در اینکه انتخاب واژه مذکور، با قصد قبلی و توجه به این موضوعات نبوده، و صرفا به صورت تصادفی سر از خندوانه درآورده، هیچ تردیدی وجود ندارد اما کاش مسئولان این برنامه اندکی به تبعات احتمالی آن هم می اندیشیدند.

  .

  جام نیوز

  .


  .

  .

  توهین به غواصان شهید در خندوانه,شائبه توهین به ۱۷۵ شهید غواص دست بسته در برنامه خندوانه رامبد جوان,دروغگو خواندن شهیدان غواص در برنامه خندوانه رامبد جوان,جنجال شاعبه توهین به ۱۷۵ خواص دست بسته در برنامه خندوانه شبکه نسیم

  • فتوکده دات کام
  • ۰۸ تیر ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۰
  ۰ نظر به ثبت رسیده است
  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)

  کپی برداری از سایت فتوکده ممنوع میباشد