فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز جمعه ۲۷ مرداد

 • 

  ثبت نام یارانه ۹۴

   ثبت نام یارانه ۹۴,مهلت ثبت نام یارانه بگیر,حذف و اضافه یارانه,یارانه سال ۹۴

  ثبت نام یارانه 94,مهلت ثبت نام یارانه بگیر,حذف و اضافه یارانه,یارانه سال 94,ثبت نام افراد جدید برای یارانه,مهلت ثبت نام یارانه نقدی,تاریخ ثبت نام یارانه 94.

  ثبت نام یارانه ۹۴       . . . Yaraneh

  .

  .

  مهلت ثبت نام در یارانه در سال ۹۴  در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .


  .

  بر اساس بودجه امسال، دولت مکلف شد از فروردین ۹۴، امکان ثبت‌نام کلیه کسانی را که موفق به ثبت‌نام در طرح دریافت یارانه نقدی نشده‌اند در فرمانداری‌های شهرستان‌ها فراهم نموده و از ماه بعد از ثبت‌نام، نسبت به پرداخت یارانه آنان اقدام نماید.

  .

  با عنایت به تکلیف مصرح در بند “د” تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۹۴ کل کشور, دولت موظف است از فروردین ماه سال ۱۳۹۴، امکان ثبت‌نام کلیه کسانی را که موفق به ثبت‌نام در طرح دریافت یارانه نقدی نشده‌اند در فرمانداری‌های شهرستان‌ها فراهم نموده و از ماه بعد از ثبت‌نام، نسبت به پرداخت یارانه آنان اقدام نماید.

  .

  همچنین بر اساس تکلیف مصرح در بند “ح” تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۹۴ کل کشور، دولت موظف است یارانه خانوارهای پردرآمد را قطع کند. خانوارهای پردرآمد به تشخیص دولت و براساس شرایط اقلیمی، بعد خانوار و محل سکونت و میزان درآمد تعیین می‌شود.

   

  .


   

   .

   .

  ثبت نام یارانه ۹۴,مهلت ثبت نام یارانه بگیر,حذف و اضافه یارانه,یارانه سال ۹۴,ثبت نام افراد جدید برای یارانه,مهلت ثبت نام یارانه نقدی,تاریخ ثبت نام یارانه ۹۴

   

  • فتوکده دات کام
  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۱
  ۱ نظر به ثبت رسیده است
  1. رضا مشایخی در تاریخ یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ گفته :

   خوب است

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)