تاریخ انتشار : 2 مرداد 1394

جزییات قتل دکتر پیرزاده با عکس

جزییات قتل دکتر پیرزاده با عکس و بیوگرافی,عکس دکتر اصغر پیرزاده,بیوگرافی دکتر اصغر پیرزاده اردبیلی,انگیزه قتل دکتر پیرزاده پزشک اردبیلی,عکس دکتر پیرزاده و همسرش.

جزییات قتل دکتر پیرزاده با عکس    . . . Asghar Pir Zadeh

.

.

جزئیات قتل دکتر اصغر پیرزاده با عکس در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

 دادستان عمومی و انقلاب اردبیل درباره قتل دکتر اصغر پیرزاده اظهار کرد: مسئله قتل پزشک اردبیلی مربوط به رابطه پزشک و بیمار نیست بلکه قاتل دانشجوی پسر 23 ساله ای است که به خاطر ارتباط نزدیک با این پزشک حاذق با دعوت از او در منزلش درگیر شدند که این جوان 23 ساله پزشک را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

.

پزشکان استان اردبیل، قرار گذاشته اند روپوش‌های سفید را کنار بگذارند و فردا همگی با لباس‌های مشکی سرکار حاضر شوند. امروز مطب‌هایشان را تعطیل کرده‌اند تا با خانواده دکتر پیرزاده همدردی کنند. جامعه پزشکی این شهر، عزادار مرگ دکتر اصغر پیرزاده، فوق تخصص خون و انکولوژی است. درباره علت مرگ او شایعات بسیاری منتشر شده، در مهم ترین اظهارنظر رسمی، دادستان اردبیل گفته است قاتل ۲۳ ساله و دانشجو بوده و رابطه ای دوستانه با مقتول داشته است.

.

asghar-pirzadeh-photokade (2)
.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: مردم نباید به شایعات توجه کنند چرا که این اتفاق ناگوار به دنبال رابطه دوستانه دانشجو و پزشک اتفاق افتاده و معلوم نیست هنوز علت این حادثه چه بوده است.
 .
عتباتی با تأیید اینکه این پزشک با ضربات چاقو به قتل رسیده است، افزود: ما قاتل این پزشک را دستگیر کرده ایم.
.

.

.

.

جزییات قتل دکتر پیرزاده با عکس و بیوگرافی,عکس دکتر اصغر پیرزاده,بیوگرافی دکتر اصغر پیرزاده اردبیلی,انگیزه قتل دکتر پیرزاده پزشک اردبیلی,عکس دکتر پیرزاده و همسرش

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران