تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1394

حسین هدایتی کنار کشید

حسین هدایتی کنار کشید,حسین هدایتی از خرید پرسپولیس کنار کشید,انصراف

حسین هدایتی کنار کشید,حسین هدایتی از خرید پرسپولیس کنار کشید,انصراف حسین هدایتی از خرید تیم پرسپولیس,حسین هدایتی بدهکار بانکی بزرگ,شوک در پرسپولیس,خرید تیم.

شوک بزرگ در پرسپولیسحسین هدایتی کنار کشید . . . Persepolis

.

.

عابر بانک فوتبال ایران از خرید پرسپولیس منصرف شد در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

به گزارش ایلنا، در حالیکه سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده 29 اردیبهشت‌ماه مزایده چهارم سرخابی‌ها برگزار خواهد شد که یکی از خریداران اصلی سرخ‌ها ترجیح داد به دلیل مشکلاتی که دارد از ماجرای خرید باشگاه سرخ پایتخت کنار بکشد تا عملا فقط یک خریدار برای پرسپولیس باقی بماند.

.

شرکت استیل‌آذین ایران که هدایت آن را حسین هدایتی بر عهده دارد، یکی از مشتریان پر و پا قرص خرید سرخ‌ها بود ولی ابهامات موجود در پرونده، بدهی‌بانکی هدلینگ استیل‌آذین‌ایرانیان که آن را حدود 100 میلیارد تومان اعلام کرده‌اند و فرصت کمی که تا زمان برگزاری مزایده چهارم باقی مانده باعث شد آقای عابر بانک قید حضور در مزایده چهارم را بزند و حالا باید منتظر روز موعود باشیم تا وضعیت باشگاه سرخ‌ها مشخص شود.

.

با کنار کشیدن هدایتی فقط شرکت بهنام‌پیشرو باقی می‌ماند که اگر «اهلیت» این شرکت توسط شورای 3 نفره متشکل از وزرای اقتصاد، ورزش و دادگستری تایید شود، تکلیف برنده مشخص است و این شرکت که از ابتدای فصل اسپانسر این باشگاه بود به طور رسمی کنترل باشگاه را در دست خواهد گرفت.

.

این در حالی است که هنوز وضعیت باشگاه استقلال مشخص نیست و باید تا روز مزایده صبر کرد تا تکلیف آبی‌های پایتخت هم مشخص شود.مزایده چهارم سرخابی‌ها با قیمت پایه 290 میلیارد تومان و پرداخت 20 درصد نقدی و اقساط 5 ساله سه‌شنبه 29 اردیبهشت‌ماه برگزار  می‌شود.

.


.

.

حسین هدایتی کنار کشید,حسین هدایتی از خرید پرسپولیس کنار کشید,انصراف حسین هدایتی از خرید تیم پرسپولیس,حسین هدایتی بدهکار بانکی بزرگ,شوک در پرسپولیس,خرید تیم,مولتی میلیادر از خرید پرسپولیس کنار رفت,اعلام انصراف رسمی هدایتی از خرید تیم بزرگ پرسپولیس,هدایتی و پرسپولیس به بن بست خورد

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران