فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز چهارشنبه ۴ مرداد

 • 

  حمایت رضا رشیدپور از احسان علیخانی

  حمایت رضا رشیدپور از احسان علیخانی,بیانیه رضا رشیدپور در حمایت از ماه عسل احسان علیخانی,نامه رضا رشیدپور به احسان علیخانی,منقدین احسا علیخانی ماه عسل.

  حمایت رضا رشیدپور از احسان علیخانی      . . . Reza – Ehsan

  .

  .

  بیانیه رضا رشیدپور در حمایت از احسان علیخانی در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  احسان عزیزم سلام . برنامه ات با آن شیرمرد نشسته بر صندلی چرخ دار را دیدم . عالی بود . اما موضوع صحبتم این نیست . می خواهم در مورد خودت حرف بزنم . چهره ات خسته بود و دلت شکسته . در لحن کلامت کلافه گی تردد داشت . احساست را می فهمم و برخلاف برخی به تو حق می دهم که به حرمت تلاشهای چندین ساله ات چند دقیقه ای هم راجع به خودت حرف بزنی . اما توقع من از تو چیز دیگری است . احسان جان تو برای رسیدن به این جای گاه خیلی تلاش کرده ای .
  .
  با چشمهای خودم بارها اشتیاق و جنب و جوشت را دبده ام و تحسین کرده ام . شاید این روزها آنقدر گرفتار فشارهای مجازی و غیر مجاری شده ای که موفقیتهایت را فراموش کرده ای . مگر به همین سادگی ست که برنامه بسازی و میلیون ها نفر تماشا کنند ؟ مگر به همین سادگی ست که سالهای متوالی بهترین برنامه ی سخت ترین ماه سال را بسازی ؟ تو کاری کرده ای کارستان . تو خیلی از استانداردهای تلویزیون را عوض کرده ای .طراحی صحنه ی باشکوه . تیتراژهای موفق . مهمانهایی که بالافاصله به مرکز توجه عمومی تبدیل می شوند و …. مگر می شود اینها را نادیده گرفت ؟
  .
  احسان عزیز خوشحال باش که میلیون ها مخاطب داری و صدالبته که برآوردن سلیقه و توقع همه ی آنها محال است . اما تو با هنری که به خرج داده ای حتی منتقدانت را هم پای برنامه ات می نشانی . کسی که از تو انتقاد می کند وقت گذاشته و برنامه ات را مو به مو تماشا کرده . این پیروزی بزرگی است .نمی توانیم کتمان کنیم که در این آوردگاه بزرگ فرهنگی تو و دوستانت کاری کرده اید که مردم ساعتی از رسانه های مجهول به سمت رسانه خودمان جذب شوند . مگر این دستاورد کمی است ؟
  .
  کسی که تو را به دستمزد میلیاردی متهم می کند دستاویز دیگری پیدا نکرده . نتوانسته به هنرت ایراد بگیرد پس به جیبت حمله کرده ! هر چند که شخصا معتقدم که مردم این روزها به خندیدن بیشتر احتیاج دارند اما نمی توانم انکار کنم که تو با همین ترفند “احساس” میلیونها دختر و پسر جوان را متوجه کرامت های دینی و انسانی کرده ای . کاری که آرزوی خیلی هاست . مگر مردم نجیب ما از رسانه ملی چه توقعی دارند ؟ جز همین صداقت ؟ جز همین انسانیت ؟ حالا که به مدد نگاه پاک و نجیب مردم و دعای خیرشان به اوج رسیده ای در اوج هم بمان .
  .
  نگاه به برخی موانع ریز ارتفاع تماشا را کوتاه می کند . نمی گویم که منتقدانت را ندیده بگیر . اصلا . اتفاقا دست منتقد را باید بوسید . اما کسی که بهتان می زند و دروغ می بافد که دیگر منتقد نیست . جدای از نقدهای منصفاته مطمئن باش که میلیونها مخاطب تحسینت می کنند . من هم یکی از آنها . شاد باشی
  .

  .

  .
  .
  حمایت رضا رشیدپور از احسان علیخانی,بیانیه رضا رشیدپور در حمایت از ماه عسل احسان علیخانی,نامه رضا رشیدپور به احسان علیخانی,منقدین احسا علیخانی ماه عسل
  • فتوکده دات کام
  • ۱۲ تیر ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۳
  ۳ نظر به ثبت رسیده است
  1. ناشناس در تاریخ پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   امیدوارم همواره شاهد برنامه هایی از این قبیل باشیم .خدا پشت و پناه سازند ه گان برنامه های خوبی چون ماه عسل.

   [پاسخ]

  2. ناشناس در تاریخ شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   سلام حضور آقا احسان و همکاران پرتلاششان
   این جماعت عادت دارن به کوبیدن آب در هاون و ریختن آب در آسیاب شیطان چون میبینن این برنامه تنها برنامه ای است که آبی توش نبستن و واقا حقیقی و به دور از پاچه خواری و این حرفاس . آقا احسان بتاز که قبیله ماه عسل و خدای بی همتا با تو و عوامل ماه عسل هستن . این برنامه انقدرررررررررر عالیه که حتی چشم جماعت حسود رو به دقت به خودش دوخته . بابا اگه کسی چشم دیدن یاری رساندن و دست گیری کردن رو نداره بره برا خودش خوش باشه و حال کنه با شیطان درونش . چی کار دارین به این کارا ؟ چرا چشم ندارین موفقیت کسی رو ببینین . خب بفرما آقای منتقد این گوی و این میدان بیا برو جلوی دوربین یه سلام کن فقط یه سلام ببین تب ۴۰ درجه نمیکنی ؟! والا خود دوربین رو ببینی میری تو کما . والا به خدا . آقا حسادت نکنین سعید کنین , تلاش کنین بلکم شما هم چیزی بشین این کارا خوب نیست .

   [پاسخ]

  3. ناشناس در تاریخ شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   با سلام و آرزوی توفیق حضور جناب آقای احسان علیخانی و همکاران ساعی برنامه ماه عسل
   میخواهم به آقای علیخانی بگویم انتقاد چند تک نفر ملاک نیست میلیونها نفر عاشق برنامه ماه عسل دقایق داغ روزهای ماه رمضان را به عشق ساعت هفت و چهل و پنج دقیقه عصر پشت سر میگذارند تا ساعتی در پای تلویزیون بنشینند تا دلهایشان به واسطه ماه عسل و احسان علیخانی به دل خدا گره بخورد . میخواهم به آن دسته از آدمها که چشم دیدن موفقیت کسی را ندارند بگویم برنامه ماه عسل تنها برنامه ای است که تمامی ماهواره ها را در آن ساعت قطع و تمام چشم ها را به خود و داستانهای خدایی اش معطوف میکند حتی چشم حسودانش را . آقای علیخانی این جماعت را به خدا وابگذار و به خاطر دل قبیله ی ماه عسل بمان و بمان و بمان . این جماعت قصدشان فقط از میدان به در کردن میدان داران غیور و موفق است و خود هیچ در چنته ندارند تا ابراز وجود کنند . موفق باشید و پایدار . همیشه به حال دست اندرکاران برنامه زیبایتان غبطه خورده ام که چه دنیای باقی ای برای خودتان ساخته اید . به راستی که خدا میداند باید کار را به کاردانش بسپارد . جماعت حسود ! هیچ میدانید این برنامه در طی سالهای پخشش چه بارها از دوش عده ای رنج کشیده برداشته ؟ شما چه کرده اید ؟ میتوانم قسم بخورم آنقدر تنگ نظر هستید که حتی با فرستادن یک پیامک هم در گرفتن دست ناتوانی تلاش نکرده اید . این کارها آب در هاون کوبیدن است و در چرخ آسیاب شیطان آب ریختن . خدا توفیقتان دهد !!!!!

   [پاسخ]

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)