فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز یکشنبه ۱ مرداد

 • 

  حمله مجری من تو به احسان علیخانی

  حمله مجری من تو به احسان علیخانی با عکس,جمله سالومه سیدنیا مجری منو تو به احسان علیخانی و ماه عسل,واکنش تند سالومه سیدنیا به احسان علیخانی,فیس بوک سالومه .

  حمله مجری من تو به احسان علیخانی با عکس     . . .  Salome

  .

  .

  حمله سالومه سیدنیا به احسان علیخانی ماه عسل در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  شاید به جرأت می توان گفت که برنامه “ماه عسل” امسال، جزو پربیننده ترین برنامه های صدا و سیما بوده و بیشتر خانواده های ایرانی را در لحظات نزدیک افطار مجذوب خود کرده است.

  .

  اما برنامه امسال ماه عسل نسبت به سال های قبل با جنجال بیشتری آغاز شد. این حاشیه ها علاوه بر برخی موارد اجرا از سوی علیخانی، حتی به دکور برنامه هم کشید تا زحمات و طراحی زیبای این برنامه تحت الشعاع برداشت های منتقدان قرار گیرد.

  .این روزها گمانه های بسیاری در مورد افراد پشت پرده حاشیه‌سازی و شایعات علیه ماه عسل مطرح می شود که تنها گذشت زمان می تواند چهره مدیران شایعه‌ساز و تخریب کنندگان و یا مقصران را نشان دهد.در این بین اما رقبای ماهواره‌ای این برنامه هم که گویا در رقابت میدان را وا داده اند، از آن سو شروع به حاشیه‌سازی کرده و با مدیریت شایعات سعی در به حاشیه کشاندن آن دارند.

  .

  شبکه تلویزیونی “من و تو” که دچار افت و افول شدید مخاطب شده، هر از چند گاهی برای جبران این نقص، به این و آن چنگ می زند تا بلکه بتواند با تخریب دیگران خود را مطرح کند.     چند روز پیش “سالومه سیدنیا” یکی از مجریان این شبکه با حمله به “احسان علیخانی” وی را با عباراتی زشت و بی ادبانه مخاطب قرار داد!

  .

  سالومه سیدنیا که اکنون کمتر از سابق نوبت آنتن در شبکه من و تو به وی می رسد در پستی در فیس‌بوکش با توهین به احسان علیخانی و برنامه محبوب او چنین نوشت: «لذت شهوانی است در پسِ آن چهره سراسر پلاستیکی ات وقتی از دردناک ترین وجوه زندگی یک بچه ۸ ساله می پرسی و دست محبت کثیف ات را به سرش می کشی و دوربین ات جوراب پاره اش را نشان می دهد و اشک های تمساح دروغین ات.»

  .

  حمله مجری من تو به احسان علیخانی با عکس,جمله سالومه سیدنیا مجری منو تو به احسان علیخانی و ماه عسل,واکنش تند سالومه سیدنیا به احسان علیخانی,فیس بوک سالومه

  .

  .

  حمله مجری من تو به احسان علیخانی با عکس,جمله سالومه سیدنیا مجری منو تو به احسان علیخانی و ماه عسل,واکنش تند سالومه سیدنیا به احسان علیخانی,فیس بوک سالومه

  • فتوکده دات کام
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۵
  ۵ نظر به ثبت رسیده است
  1. ناشناس در تاریخ جمعه ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ گفته :

   مجریان شبکه من وتو فساد اخلاقی که دارن بیداد میکنه .!

   [پاسخ]

  2. ناشناس در تاریخ یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   واقعااااااجای تاسف داره یه عده وطن فروش شدن منجی ،بهتره چیزی نگفت چون اونااصلابویی ازانسانیت نبردن احسان جون یه ملت پشتته برادرخیالت تخت باقدرت به کارت ادامه بده

   [پاسخ]

  3. ناشناس در تاریخ پنج شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   اونا برن خودشونو اصلاح کنن
   یه عده آدم بیکار جمع شدن در مورد برنامه های ما نظر میدن

   [پاسخ]

  4. ناشناس در تاریخ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   خوب راست گفته!!

   [پاسخ]

  5. ناشناس در تاریخ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   اینقدر از سالومه بدم میاد

   [پاسخ]

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)