فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز یکشنبه ۱ مرداد

 • 

  درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی

  درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی,درگیری شدید بین ظریف و کریم قدوسی

  درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی,درگیری شدید بین ظریف و کریم قدوسی نماینده مجلس,درگیری شدید ظریف در کمیسه امنیت ملی مجلس,کریم قدوسی و دعوا با دکتر ظریف در مجلس.

  درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی       . . . Zarif – Ghodosi

  .

  .

  درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی  در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .


  .

  وزیر امور خارجه و نماینده مردم مشهد در جلسه عصر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درگیری لفظی داشتند.محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ساعتی قبل در جلسه عصر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یافته است.
  .
  جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت درخصوص موضوعات مورد بحث در این جلسه گفت:آقای کریمی‌قدوسی بحث‌هایی را در رابطه با فوردو و نطنز داشتند.وی افزود: آقای کریمی‌قدوسی نگرانی‌هایی را مطرح کرد که قبلاً به آقای ظریف تذکر داده شده بود.
  .
  نماینده مردم رشت گفت: آقای کریمی‌قدوسی به آقای ظریف گفت حضرت آقا به شما تذکر داده است؛ولی آقای ظریف به آقای کریمی‌قدوسی گفت شما دروغ می‌گویید به آقا تهمت می‌بندید و به آقا ظلم می‌کنید و آقا به من تذکر ندادند.
  .
  محمدجواد ظریف که سرپرستی تیم هسته‌ای کشورمان را برعهده دارد، اخیراً از سوئیس بازگشته که در آن یک بیانیه مطبوعاتی مشترک منتشر شد.
  .
  همچنین چارچوب دستیابی به توافق نهایی مشخص شده که برخی از نمایندگان به آن انتقاد دارند.
   .
  منبع: باشگاه خبرنگاران
  .
  .


  .
  .
  درگیری جواد ظریف و کریم قدوسی,درگیری شدید بین ظریف و کریم قدوسی نماینده مجلس,درگیری شدید ظریف در کمیسه امنیت ملی مجلس,کریم قدوسی و دعوا با دکتر ظریف در مجلس,درگیری لفظی جواد ظریف و کریم قدوسی
  • فتوکده دات کام
  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۰
  ۰ نظر به ثبت رسیده است
  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)