فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز پنج شنبه ۲ شهریور

 • 

  درگیری هادی ساعی و قتل عمویش

  درگیری هادی ساعی و قتل عمویش,کتک زدن هادی ساعی,کشتن هادی ساعی

  درگیری هادی ساعی و فوت عمویش,کتک زدن هادی ساعی,کشتن هادی ساعی,هادی ساعی کشته شد,فوت عموی هادی ساعی,ماجرای دعوای هادی ساعی,سوار کاری هادی ساعی,درگیری خونین.

  درگیری هادی ساعی و قتل عمویش       . . . Hadi Saei

  .

  .

  عکس درگیری هادی ساعی و فوت عمویش  در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .


  .

  درگیری خونین ‌هادی ساعی و عمویش با پیمانکاران شهرداری در نهایت با مرگ پایان یافت. عموی ۶٠ ساله تکواندوکار معروف کشورمان، پس از درگیری با پیمانکاران شهرداری به طرز مشکوکی جان باخت و پرونده‌ای را پیش روی بازپرس دادسرای جنایی قرار داد.
  .
  به گزارش شهروند، ساعت ٢ بعد از ظهر روز ١٢ فروردین به ماموران پلیس خبر رسید که مردی ۶٠ ساله در یک باشگاه سوارکاری به طرز مشکوکی جان باخته است. خیلی زود کارآگاهان به همراه حسین پور، بازپرس شعبه ۵ دادسرای جنایی تهران راهی محل حادثه شدند تا در این‌خصوص تحقیقات لازم را انجام دهند. با حضور ماموران مشخص شد که مرد میانسالی به طرز مشکوکی به کام مرگ فرو رفته است.
  .
  تجسس‌ها نشان داد که این باشگاه سوارکاری متعلق به ‌هادی ساعی، تکواندوکار معروف کشورمان است که عمویش پس از درگیری با پیمانکاران شهرداری به طرز مشکوکی جان باخته است. ماجرا از این قرار بود که وقتی شهردار منطقه ١٢ از این باشگاه دیدار کرده بود، متوجه شد که زباله‌های درون سطل از سوی ماموران شهرداری به بیرون منتقل نمی‌شود و مسئولان باشگاه خودشان باید این زباله‌ها را تا بیرون باشگاه حمل کنند. شهردار پس از اطلاع از این موضوع بلافاصله با ماموران شهرداری همان منطقه تماس گرفته و از آنها خواسته بود تا برای حمل زباله به باشگاه بیایند. وقتی پیمانکاران شهرداری برای انتقال زباله‌ها به این باشگاه رفته بودند به دلیل نارضایتی با ‌هادی ساعی و عمویش درگیر شده بودند.
  .
  شاهدان ماجرا در تحقیقات به ماموران گفتند: «این دو پیمانکار شهرداری که یکی راننده و دیگری هم کارگر بود، پس از اینکه با عموی‌ هادی ساعی درگیر شدند، از داخل ماشین خود چوب برداشته و این درگیری را بیشتر کردند. آنها به جان هم افتاده بودند که در نهایت عموی‌ هادی ساعی نقش زمین شد و جان خود را از دست داد. در این درگیری همچنین هادی ساعی با ضربه چوب از ناحیه پا به شدت مصدوم شد.» بنابراین جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت اصلی مرگ مشخص شود.‌ هادی ساعی نیز برای مشخص شدن میزان مصدومیتش به پزشکی قانونی منتقل شد.
  .
  همچنین کارآگاهان پس از اطلاع از این حادثه به دستور بازپرس، دو پیمانکار شهرداری را به اتهام قتل شبه عمد بازداشت کردند، اما این این دو پیمانکار هرگونه دخالت در مرگ مرد میانسال را انکار کردند.»
  این درحالی است که تحقیقات نشان می‌دهد عموی‌ هادی ساعی دارای عارضه قلبی بود. تحقیقات درخصوص این پرونده تا اعلام نظریه پزشکی قانونی و مشخص شدن علت مرگ همچنان ادامه دارد و تا آن زمان نمی‌توان مقصر اصلی این حادثه را مشخص کرد.

  .


  .

  .
  .
  درگیری هادی ساعی و فوت عمویش,کتک زدن هادی ساعی,کشتن هادی ساعی,هادی ساعی کشته شد,فوت عموی هادی ساعی,ماجرای دعوای هادی ساعی,سوار کاری هادی ساعی,درگیری خونین,عکس درگیری هادی ساعی,مردن عموی هادی ساعی,عموی هادی سایی به قتل رسید,درگیری هادی ساعی و قتل عمویش
  • فتوکده دات کام
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۱
  ۱ نظر به ثبت رسیده است
  1. نازي در تاریخ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ گفته :

   وای چ بد شده
   0   0
  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)