تاریخ انتشار : ۱۱ فروردین ۹۴

دیه سال ۹۴

دیه سال ۹۴,نرخ دیه سال ۹۴,دیه کامل سال ۹۴,دیه ۹۴,میزان دیه ۹۴,دیه زن و مرد

دیه سال 94,نرخ دیه سال 94,دیه کامل سال 94,دیه 94,میزان دیه 94,دیه زن و مرد در سال 94,دیه در ماه های حرام سال 94,دیه انسان کامل و بالغ در سال 94,مبلغ دیه 94.

وزیر دادگستری،نرخ دیه در سال ۱۳۹۴ را اعلام کرد.         . . . Diye

.

.

.

نرخ دیه کامل زن و مرد در سال ۹۴ در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت دادگستری، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری درباره نرخ دیه در سال ۱۳۹۴، گفت: با اعلام موافقت رییس قوه قضاییه، دیه کامل یک مرد مسلمان در ماه‌های غیر حرام ۱۶۵ میلیون تومان تعیین شد که نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته و در ماه‌های حرام نیز یک سوم این مبلغ، به میزان کل نرخ دیه افزوده می‌شود.

.

وی ابراز امیدواری کرد که با توجه به نرخ دیه تعیین شده، کاهش تلفات در سال گذشته و نیز اقدامات مراقبتی پیش‌بینی شده در سال جاری، در نرخ بیمه‌ها تغییری ایجاد نگردد و هموطنان عزیز نسبت به تجدید بیمه‌نامه‌های خود اقدام کنند.

.

دیه در روز های عادی : ۱۶۵ میلیون – دیه در ماه حرام : ۲۲۰ میلیون

.

پورمحمدی افزود: از هموطنان عزیزی که بنا به هر دلیلی تا کنون از خدمات بیمه شخص ثالث استفاده نمی‌کرده‌اند، می‌خواهیم تا با مراجعه به شرکت‌های بیمه‌گر، هر چه سریعتر نسبت به دریافت بیمه‌نامه خود اقدام کرده و این شرکت‌ها را در ارایه خدمات مناسب به آسیب‌دیدگان احتمالی یاری نمایند.

.


.

.

دیه سال ۹۴,نرخ دیه سال ۹۴,دیه کامل سال ۹۴,دیه ۹۴,میزان دیه ۹۴,دیه زن و مرد در سال ۹۴,دیه در ماه های حرام سال ۹۴,دیه انسان کامل و بالغ در سال ۹۴,مبلغ دیه ۹۴

نظــرات کاربران