فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز چهارشنبه ۲۹ شهریور

 • 

  ساپتا و کسر هزینه ۵ هزار تومانی

  ساپتا و کسر هزینه ۵ هزار تومانی از حساب های بانک ملی,غیرفعال کردن سرویس ساپتا

  11255020_872095266194630_18991500517135309_nساپتا و کسر هزینه 5 هزار تومانی از حساب های بانک ملی,ساپتا و کسر هزینه 5 هزار تومانی از حساب های بانک ملی,غیرفعال کردن سرویس ساپتا,هزینه سرویس ساپتا بانک ملی,کسر مبلغ 5 هزار تومانی سرویس اس ام اس بانک ملی.

  ساپتا و کسر هزینه ۵ هزار تومانی برای سرویس اس ام اس بانک ملی

  .

  .

  غیرفهال کردن سروس اس ام اس بانک ملی در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  مشتریان “بانک ملی ایران”، طی شبانه‌روز گذشته، پیامی را از طریق تلفن‌ همراه دریافت کرده‌اند که به آن‌ها می‌گوید به دلیل استفاده از سرویس پیام کوتاه این بانک به نام “ساپتا”، مبلغ ۵ هزار تومان به عنوان آبونمان از حساب‌شان برداشته شده است.

  .

  برداشت این پول از حساب مشتریان که با اعتراض‌هایی به ویژه در شبکه‌های اجتماعی همراه بود، باعث صدور اطلاعیه‌ای از سوی “بانک ملی” شد.

  .

  این بانک در اطلاعیه‌‌ی خود گفته که پیش‌تر در رسانه‌ها خبر پولی شدن سرویس “ساپتا” را به دلیل “هزینه‌ بالا”ی آن اعلام کرده بوده و مشتریان فرصت داشته‌اند که از دریافت این سرویس انصراف دهند.

  .

  اطلاعیه روابط عمومی بانک ملی ایران

  .

  با توجه به کسر مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال تحت عنوان آبونمان ساپتا از حساب برخی از مشتریان دریافت کننده سرویس پیامکی بانک ملی ایران در چند روز اخیر، جهت آگاهی مشتریان و تنویر افکار عمومی درخصوص جزئیات و نحوه کسر مبلغ یادشده مواردی به شرح ذیل اعلام می گردد:
  .
  مبلغ مزبور از حساب مشتریانی کسر گردیده است که بر اساس اطلاع رسانی قبلی که طی چندین نوبت از طریق رسانه های ارتباطی مختلف اعم از ارسال پیامک – سایت بانک و جراید کثیرالانتشار صورت گرفته بود ، در بازه زمانی تعریف شده انصراف خود را از دریافت این سرویس اعلام ننموده و تمایل به دریافت پیامک برای تمامی عملیات بانکی خود را کما فی السابق داشته اند .
  .
  بانک ملی ایران در سال ۱۳۹۳ مبلغ ۲۴ میلیارد تومان هزینه ارسال پیامک به اپراتورها پرداخت نموده و این مبلغ برای سال ۱۳۹۴ حدود ۵۰ میلیارد تومان برآورد گردیده است که بدلیل هزینه بالای این خدمت جهت برقرار ماندن آن و برخورداری مشتریان بانک از این سرویس، تصمیم گرفته شد مشابه تعدادی از بانکها ، این سرویس در دو سطح عمومی و ویژه دسته بندی و سرویس عمومی بصورت رایگان به مشتریان ارائه گردیده و برای سرویس ویژه که شامل ارسال پیامک برای تمامی عملیات بانکی مشتریان می باشد، آبونمان سالانه به مبلغ ۱۰۰۰۰۰ ریال در دو نوبت ( هر نوبت ۵۰۰۰۰ ریال) اخذ گردد.
  .
  بر همین اساس از ابتدای سال جاری الزام پرداخت آبونمان سالانه برای دریافت خدمت ویژه ساپتا، طی چندین نوبت اطلاع رسانی گردیده و بازه زمانی مشخصی جهت اعلام انصراف از دریافت خدمت و عدم کسر آبونمان سالانه برای مشتریان در نظر گرفته شد که در دوره یاده شده ۴۹۶۰۰ نفر از مشتریان خدمت انصراف خود را اعلام نمودند و خدمات ویژه ارسال پیامک برای آنها غیر فعال گردیده و از این پس فقط عملیات برداشت با مبالغ با اهمیت برای آنها ارسال می گردد. 
  .
  شایان ذکر است با توجه به امکان عدم اطلاع برخی از مشتریان از تغییر نحوه ارائه این خدمت ، مشتریانی که تا پایان خرداد ماه سال جاری اقدام به انصراف  از خدمت مزبور نمایند مبلغ آبونمان کسر شده (۵۰۰۰۰ ریال ) به حساب آنان برگشت داده  خواهدشد. 
  .
  بدیهی است این اقدام درجهت ایجاد امکان برای بانک ملی جهت توسعه فعالیتهای بانکداری الکترونیکی و موبایل بانک برای مشتریان عزیزمی باشد.

  .

  راه انصراف از عضویت در ساپتا و برگشت هزینه کسر شده

  .

  مشتریانی که تمایلی در حضور سامانه ساپتا ندارند می توانند با ارسال عدد ۱ به شماه پیامک ۱۰۰۰۶۴۱۴۰ انصراف خود را اعلام کرده که تا ظرف یک روز هزینه کسر شده از آنها به حسابش بر خواهد گشت.در عین حال که متقاضی می تواند با مراجعه حضوری به شعب بانک ملی انصراف خود را اعلام کند.

  .


   

  .

  .

  ساپتا و کسر هزینه ۵ هزار تومانی از حساب های بانک ملی,ساپتا و کسر هزینه ۵ هزار تومانی از حساب های بانک ملی,غیرفعال کردن سرویس ساپتا,هزینه سرویس ساپتا بانک ملی,کسر مبلغ ۵ هزار تومانی سرویس اس ام اس بانک ملی

  • فتوکده دات کام
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۳
  ۳ نظر به ثبت رسیده است
  1. ماه تابان در تاریخ شنبه ۰۹ خرداد ۱۳۹۴ گفته :

   سلام دوستان عزیز
   بنده می خواهم بگویم که بانک ملی ایران از قبل اطلاع رسانی نموده و از طریق پیامک به اطلاع تمامی مشتریان رسانده است که قرار است بخاطر خدمات ساپتا هزینه کم شود و اگر کسی تمایلی نداشته باشد برای انصراف به سایت بانک مراجعه نماید. در ضمن بانک ملی ایران به عنوان یک بانک قدیمی و معتبر و امین مردم بوده و می باشد. اگر کسی هم در حسابش اعتباری ندارد و هیچ استفاده و گردشی از آن نخواهد داشت خوب سوال اینجاست که اصلا چرا سرویس ساپتا را برای خود فعال نموده است؟ همه میدانیم که زمان افتتاح حساب باید فرمی برای فعال نمودن این سرویس از سوی مشتری تکمیل گردد. پس کسانی که تمایلی ندارند و هیچ استفاده ای از این بانک نخواهند داشت چرا این فرم را پر کرده اند؟؟؟!!!
   در ضمن بانک ملی ایران طبق دستور بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اقدام به کسر این کارمزد نموده است و مطمئنا بانکهای دیگر نیز من بعد از این رویه پیروی خواهند کرد پس بی انصافی است که خدمات بانک ملی و کارمندانش این چنین نادیده انگاشته شود. بانک ملی همواره پیشرو بوده و بانکهای دیگر دنباله رو و در خصوص این مسائل مدیران بانک هیچ دخل و تصرفی ندارند و این دستورات از بالا اتخاذ می گردد.
   برخی فکر میکنند چون حساب جاری و قرض الحسنه دارند و به آنها سودی تعلق نمی گیرد پس بانک حق کسر کارمزد ساپتا را ندارد و این اشتباه محض است . چون دارندگان حساب جاری از دسته چک بانک برای امور اعتباری خود استفاده می نمایند و دارندگان حساب قرض الحسنه نیز به میل و رغبت خود که کاری پسندیده است به افتتاح آن اقدام نموده و در ضمن بانک آنها را در قرعه کشی سالیانه خود دخالت می دهد.
   (غیرقابل انتشار)
   نکنته آخر اینکه سایر بانکها هم بخاطر کارمزد ساپتا مبلغ بیشتری از بانک ملی از حساب مشتریانشان کسر می کنند. چرا مشتریان نسبت به بانک ملی ایران گارد گرفته اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • ناشناس در تاریخ شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ گفته :

    نه خیر.بقیه بانکهاخدماتشان رایگان ست وفقط بانک ملت موقع فعال کردن سرویس پیامک کسرده هزارتومان هزینه پیامک رااعلام میکندودرصورت موافقت ده هزارراکسرمیکند.

   • ناشناس در تاریخ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ گفته :

    فکرکنم شما کامند بانکی که اینجوری داغ کردی

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)