فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز پنج شنبه ۱۰ فروردین

 • 

  شی نورانی در دریای خزر

  شی نورانی در دریای خزر,ماجرای شی نورانی در مازندران,عکس شی نورانی در خزر

  شی نورانی در دریای خزر,ماجرای شی نورانی در مازندران,عکس شی نورانی در دریای خزر,سقوط شی نورانی در مازندران,سقوط بشقاب پرنده در دریای خزر,شی نورانی عجیب خزر.

  شی نورانی در دریای خزر

  .

  سید موسی حسین‌نژاد فرمانده سپاه بابلسر اظهار کرد:

  اتفاق صبح امروز مربوط به یک جسم پرنده بوده که هنوز ماهیت آن برای ما مشخص نیست.

  .

  .

  شی نورانی در دریای خزر + عکس در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .


  .

  فرمانده سپاه بابلسر درباره ‌رؤیت ‌یک شئ پرنده در دریای مازندران و آتشی که از آن دیده شد، گفت: احتمال می‌دهیم شئ رویت‌ شده فضانوردان قزاقزستان باشند.

  .

  سید موسی حسین‌نژاد امروز در گفت‎وگو با خبرگزاری اظهار کرد: اتفاق صبح امروز مربوط به یک جسم پرنده بوده که هنوز ماهیت آن برای ما مشخص نیست.وی با بیان اینکه این شئ پرنده قطعاً هواپیما نبوده است، افزود: از ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح امروز با اطلاعات مردمی همراه با فرمانده دریابانی مازندران به منطقه اعزام شدیم و از دریای فریدونکنار و خزرشهر تا مختصات ۲۸ کیلومتری درون دریا به جست‌وجو پرداختیم و پس از آن عملیات جست‌وجو را تا مناطق امیرآباد ادامه دادیم اما چیزی نیافتیم.
  .
  فرمانده سپاه بابلسر بیان کرد: این شئ بنا بر گزارشات مردمی در رودسر، تنکابن، محمودآباد، بابلسر، لاریم و امیرآباد نیز رویت شده و فقط در نواحی ساحلی و دریا دیده نشده و حتی مردم امیرکلا و بابل نیز گزارش رویت کردند.این مسئول با اشاره به اینکه احساس می‌کنیم این شی در جو بوده، تصریح کرد: خبری داشتیم مبنی بر اینکه قرار است در همین روزها فضانوردان ایستگاه فضایی میر کشور قزاقستان به زمین بازگردند و پیش‌بینی ما این است که هرچه هست مربوط به همین ایستگاه فضایی و تأسیسات آن است.
  .
  حسین‌نژاد با رد شایعات حضور پهباد جاسوسی در این منطقه، خاطرنشان کرد: تکنولوژی بالای نظامی ما اجازه ورود هیچ پرنده جاسوسی را نمی‎دهد و پرنده رادارگریزی هم نداریم که بخواهد در مناطق ما نفوذ کند.فرمانده سپاه بابلسر حضور هرگونه پهپاد، هواپیمای جاسوسی، موشک بالستیک و بشقاب پرنده را در سواحل دریای مازندران تکذیب کرد و گفت: با استعلامی که از فرودگاه‌های دشت‌ناز، امام و مهرآباد گرفتیم، هیچ هواپیمای داخلی و خارجی نداشتیم که مسیر پروازی درون دریای خزر داشته باشند.
  .
  این مسئول با تاکید بر اینکه هیچ مختصات و علامتی در رادارها ثبت نشده است، اضافه کرد: هیچ هواپیمای مسافربری، شکاری و یا جاسوسی از این مسیر عبور نکرده و در رادارها هم به ثبت نرسیده است.وی یادآور شد: هیچ‎یک از اخبار منتشرشده در سایت‌ها و خبرگزاری‌ها مبنی بر کشته شدن چندین نفر در این ماجرا صحیح نیست و چون ما در صحنه حضور داشتیم و تا مختصات ۲۵ کیلومتری را بررسی کردیم اما علائمی دریافت نشد.
  .
  حسین‌نژاد تصریح کرد: براساس شواهد و گزارشات مردمی که از بابل هم رسیده، می‌توان گفت ارتفاع پروازی این شی بیش از ۲۵ هزار پا بوده و تصور این ارتفاع برای یک هواپیما صحیح نیست و یک هواپیما نمی‌تواند از رودسر به تنکابن و پس از آن از مسیر محمودآباد، بابلسر و لاریم عبور کرده و در نهایت در امیرآباد سقوط کند، چون چنین خط پروازی تعریف‌شده نیست.
  .
  فرمانده سپاه بابلسر با بیان اینکه اظهارات ثبت‌شده از شاهدان عینی نشان می‌دهد این شی فقط در قسمت عقبه دارای آتش بود و اصلاً بال نداشت، در پایان گفت: یک هواپیما اگر دچار نقص و آتش‌سوزی شود، از بال‎ها نشأت می‎گیرد و همین موضوع احتمال حضور فضانوردان قزاقستانی را افزایش می‌دهد.

  .


  .

  .

  شی نورانی در دریای خزر,ماجرای شی نورانی در مازندران,عکس شی نورانی در دریای خزر,سقوط شی نورانی در مازندران,سقوط بشقاب پرنده در دریای خزر,شی نورانی عجیب خزر,جشم شی نورانی دیده شده در دریای خزر چی بود,اخبار شی نورانی در دریای خزر و آب های ایران

  • فتوکده دات کام
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
  • نظرات تایید شده : ۱
  ۱ نظر به ثبت رسیده است
  1. هادی در تاریخ پنج شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

   سلام
   امروز من صبح پست نگهبان بودم که حدودا ساعت ۵:۳۰ یک شی نورانی در آسمان اردبیل دیدم که از سمت غرب به سمت شرق در حال حرکت بود که این شی نورانی سه نقطه نورانی بود که دقیقا شبیه چراغ هواپیما بود ولی کمی بیشتر پر نور بود و خط سیری شییه هواپیمای جت داشت و کمی عقب تر از آن یک نقطه نورانی هم خیلی کم نور بود در حال حرکت بود. اول فکر کردم که پرواز هواپیمای تهران اردبیل بود که به سمت فرودگاه درحرکت بود ولی در اخبار شنیدم که صیادان تنکابن سقوطش در دریای خزر را تایید کردند. گفتم شاید مهم باشه که در جریان باشید.

   [پاسخ]

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)

  کپی برداری از سایت فتوکده ممنوع میباشد