تاریخ انتشار : 21 فروردین 1395

صف ایرانی ها جلوی سفارت روسیه برای ازدواج

.

 

  مجردهای ایرانی جلو سفارت روسیه برای ازدواج
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

صف مجردها جلوی سفارت روسیه

 

در روزهای اخیر خبری در فضای مجازی و به خصوص بین کاربران ایرانی دست به دست می شد که به ازای هر مردی که با دختران روس ازدواج کند، کشور روسیه ۱۵ هزار دلار پاداش پرداخت می کند  از آن که خبر کوتاه ، اما وسوسه انگیز اعطای 15 هزار دلار و تابعیت رایگان به مردان خارجی در ازای ازدواج با دختران روس منتشر شد علاوه بر بازتاب گسترده در رسانه های داخلی کشورمان، گویا سفارت روسیه در تهران را نیز درگیر کرده است.

 

تصویر زیر در فضای مجازی در حالی دست به دست می شود که احتمالا مربوط به روز چهارشنبه گذشته است. در این عکس عده ایی برای  پیگیری ماجرای ازدواج با دختران روس به سفارت روسیه در تهران مراجعه کرده اند.

 

 ezdvj-sefarat-suriya-photokade (2)

 

گفتنی است ؛ در چند روز گذشته متنی بدین شرح روی درب سفارت روسیه نصب شده بود: “خبر در خصوص ویزای ازدواج و دریافت تابعیت روسیه صحت ندارد”

 

بعد از انتشار این خبر، در فضای مجازی، خیلی از کاربران ایرانی درباره این موضوع اظهارنظر کردند و حتی #دخترروس فراگیر شد حال مشخص شده که این خبر از اساس دروغ بوده و به عبارتی دروغ اول آوریل بوده است این خبر از سوی یکی از سایت های عربی منتشر شد و حتی کسی توجه نکرد که “رئیس شورای فدرال روسیه”، نام خانوادگی عربی “بعرطش” دارد.

 

ezdvj-sefarat-suriya-photokade (3)

 

گردآوری : سایت فتوکده

 

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران