فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز یکشنبه ۲۹ مرداد

 • 

  طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی

  طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان,طلاق رامبد جوان,رامبد جوان و همسرش,رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس همسر رامبد جوان,عکس رامبد جوان .

  طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان

  .

  .

  ماجرای طلاق رامبد جوان در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  ماجرای طلاق رامبد جوان و ازدواجش با نگار جواهریان : ماجرا به بهمن ۹۳ باز میگرده،پس از اینکه رامبد جوان با نگار جواهریان وارد رابطه شد، همسر او سحر دولتشاهی از وی درخواست جدایی میکند. ظاهراً نگار و رامبد هنوز رسماً با یکدیگر ازدواج نکرده بودند اما در انظار عمومی با هم چند باری دیده میشوند . !
  .

  طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان,طلاق رامبد جوان,رامبد جوان و همسرش,رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس همسر رامبد جوان,عکس رامبد جوان

  طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان,طلاق رامبد جوان,رامبد جوان و همسرش,رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس همسر رامبد جوان,عکس رامبد جوان.
  پس از جدایی رامبد جوان از همسر سابقش سحر دولتشاهی ، این اولین عکس رامبد جوان با همسرش نگار جواهریان هست که در محافل عمومی انداخته میشود.
  .
  طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان,طلاق رامبد جوان,رامبد جوان و همسرش,رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس همسر رامبد جوان,عکس رامبد جوان
  .
  شبکه های اجتماعی علاوه بر جذابیت و خاصیت سرگرم کنندگی که دارند خیلی اوقات درد سر ساز هم می شوند. این موضوع برای افراد عادی شاید آنقدرها هم بغرنج نباشد اما وقتی پای هنرمندان و چهره های مطرح به میان می آید ماجرا فرق می کند. کافی است هنرمندی که قرار است عکس یا نوشته ای را در یکی از این شبکه ها به اشتراک بگذارد کمی بی دقتی کند تا کلی حرف و حدیث برایش به وجود بیاورند.
  .
  البته گاهی اوقات هم این حرف و حدیث ها رنگ و بوی واقعی به خود می گیرند و به واقعیت تبدیل می شوند. شاید اینجا باشد که مثال تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها مصداق درستی پیدا می کند.

  .طلاق رامید جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان,طلاق رامبد جوان,رامبد جوان و همسرش,رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس همسر رامبد جوان,عکس رامبد جوان.

  بعد از انتشار عکس های پی در پی رامبد جوان با نگار جواهریان و بدون حضور همسرش سحر دولتشاهی بود که شایعاتی درباره جدایی این زوج بازیگر دهان به دهان چرخید.

  .

  طلاق رامید جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان,طلاق رامبد جوان,رامبد جوان و همسرش,رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس همسر رامبد جوان,عکس رامبد جوان.

  هر کدام از این بازیگران در شبکه های اجتماعی صفحه ای اختصاصی دارند و مخاطبان و طرفداران آنها نظرات مختلفی را با انها به اشتراک می گذارند. خیلی وقت بود که سحر دولتشاهی عکسی با همسرش رامبد جوان نگذاشته بود و همین علامت سوال بزرگی برای پیگیران این ماجرا بود.

  .

  شنیده ها حکایت از جدایی این دو بازیگر داشت و سایت های مختلفی هم این خبر را منتشر کردند. گرچه تا کنون هیچ خبر رسمی مبنی بر ازدواج جوان با جواهریان منتشر نشده اما آنها در محافل مختلفی با یکدیگر دیده شدند.

  .

  طلاق رامید جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان,طلاق رامبد جوان,رامبد جوان و همسرش,رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس همسر رامبد جوان,عکس رامبد جوان.

  رامبد جوان  که چند وقت گذشته مهمان برنامه زنده  “بعضیا” از شبکه سوم سیما با اجرای علی ضیا بود در بخشی از برنامه در پاسخ به سوال مجری که از وی خواست در مورد زندگی شخصی و زناشویی اش (طلاق) توضیح دهد چنین پاسخ داد :

  .

  ترجیح می‌دهم به عنوان یک رفتار مقاومتی در برابر این جنس از هیجان برای دانستن زندگی شخصی، کاملا به حق در برابر همه اعلام کنم دوست ندارم درباره زندگی خصوصی ام روی آنتن رسانه ملی حرف بزنم. اگر می‌خواستم حرف بزنم به جای خانه در خیابان زندگی میکردم. دوست ندارم کسی درباره زندگی خصوصی ام از من سوال بپرسد. زندگی خودم است مال خودم است.

  .

  این هنرمند یادآور شد : برخی منطق عجیبی می‌آورند که خیلی بامزه است. در برخی کامنت‌ها خوانده ام که افراد نوشته اند «یعنی چه همه جای دنیا مردم درباره زندگی آدم‌های محبوب سوال می‌کنند و آنها هم جواب می‌دهند». فرهنگ ما فرق می‌کند. زندگی خصوصی من زندگی خصوصی من است و هر اتفاقی که در زندگی من افتاده به خود من و آدم‌هایی که در زندگی ام هستند ربط دارد و لاغیر.

  .

  rombod-sahar-negar-photokade (5)     rombod-sahar-negar-photokade (7).

  بازنشر خبر بهمن ۹۳

  .


  .

  .

  طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان,طلاق رامبد جوان,رامبد جوان و همسرش,رامبد جوان و نگار جواهریان,عکس همسر رامبد جوان,عکس رامبد جوان

  • فتوکده دات کام
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۹
  ۹ نظر به ثبت رسیده است
  1. ناشناس در تاریخ دوشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ گفته :

   رامبد بعدیشو حفظ کن

  2. ناشناس در تاریخ شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ گفته :

   رامبد عروسیتون مبارک

  3. ناشناس در تاریخ پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ گفته :

   زندگی خثوصی اقای حوان به خودش ربط داره پ نباید دخالتی کنیم

  4. رها در تاریخ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ گفته :

   اصلا بهش نمیاد که زن طلاق داده باشه انصافا

  5. رشت هدیه فلک خواه در تاریخ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ گفته :

   رامبد و نگار عزیز
   واقعا شما دو تا خیلی به هم میاین
   کارهای هردوتون بی نظیره
   من راستش هم بازیگری رو دوس دارم هم اجرا رو شما دو واسم الگوی خیلی خوبی تو این
   دو تا ضمینه هستین

  6. مهدیه در تاریخ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ گفته :

   سلام به همگی این خبر شایعه ای بیش نیست و فقط حرف مردمه لطفا الکی از آقای رامبد جوان انتقاد نکنید این زوج طلاق نگرفته اند و آقای رامبد جوان و نگار جواهریان با هم همکار هستند

  7. فاطمه در تاریخ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ گفته :

   من که باورم شد البته همه مردا مثل هم هستند ولی ادم تااین حد پست

   • ناشناس در تاریخ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ گفته :

    لطفا به رامبد توهین نکن

  8. -♦امیر در تاریخ شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   بازم شایعه ؟! :/
   مثلِ بازنشست شدن حیاتی بعد ، دیدیم سالم و صاف واستاده تو شبکه داره گزارشگری (خوبش) رو تحویل ملت میده .

   شایعه دیگه تا چقدددددددددددددد؟

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)