فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز پنج شنبه ۷ اردیبهشت

 • 

  عکسی جنجالی از کارلوس کیروش

  عکسی جنجالی از کارلوس کیروش,سوتی کارلوس کیروش با پرچم شاه

  عکس جنجال کارلوس کیروش در استرالیا,سوتی کارلوس کیروش با پرچم شیر و خورشید,عکس که موجب دردسر کارلوس کیروش شد,حمله به فیس بوک کارلوس کیروش,حمله مردم به فیسبوک کارلوس کیروش,عکس جنجالی کارلوس کیروش از هوادار زن ایرانی,عکس جنجالی سرمربی ایران و خشم هواداران ایرانی,پرچم شیر و خورشید و کارلوس کیروش

  .

  عکس جنجالی کارلوس کیروش از تماشاگری با پرچم شیر و خورشید

  .

  پست شدن این عکس
  .
  در پیج فیسبوک کارلوس کی‌ روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان جنجال آفرید
  .

  .

  .

  عکسی جنجالی از کارلوس کیروش در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  پست شدن عکس بالا در پیج فیسبوک کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان جنجال آفرید و کامنت‌های اعتراض و فحش بسیاری رو به دنبال داشت. ادمین پیج کی روش ناچار شد عکس رو بعد از ساعتی از صفحه فیسبوک سرمربی تیم ملی پاک کند!
  .
  .
  کی روش ظاهرا با این عکس از همه ایرانیان خواسته بود که تیم ملی را در راه جام ملت های آسیا حمایت کنند اما اعتراض گروهی از کاربران،به آرم شیر و خورشید در وسط پرچم ایران دوران شاه بود،که در این عکس در دست‌های یک ایرانی ساکن خارج از کشور دیده میشد.
  .
  .
  متن کامنت یکی از کاربران معترض: یعنی تو اینقد احمق و پرتی که نمیدونی این پرچم هیچ اعتباری نداره و پرچم رسمی کشور نیست؟؟ حیف پول بیت المال مملکت که تو جیب تو میره حقشه که اخراج بشی!

   

  .

  .

  عکس جنجال کارلوس کیروش در استرالیا,سوتی کارلوس کیروش با پرچم شیر و خورشید,عکس که موجب دردسر کارلوس کیروش شد,حمله به فیس بوک کارلوس کیروش,حمله مردم به فیسبوک کارلوس کیروش,عکس جنجالی کارلوس کیروش از هوادار زن ایرانی,عکس جنجالی سرمربی ایران و خشم هواداران ایرانی,پرچم شیر و خورشید و کارلوس کیروش,کارلوس کیروش و پرچم شاه,خشم هواداران ایرانی از عکس کیروش از هوادار ایرانی با چرچم شیر وخورشید شاه,جنجال کارلوس کیروش در استرالیا و حمله مردم به فیس بوک کی روش,عکسی جنجالی از کارلوس کیروش تماشاگر با پرچم شیر و خورشید,دسته گل و ابروریزی کارلوس کیروش

  • فتوکده دات کام
  • ۱۷ دی ۱۳۹۳
  • نظرات تایید شده : ۰
  ۰ نظر به ثبت رسیده است
  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)

  کپی برداری از سایت ممنوع میباشد. 2017 - 2013