تاریخ انتشار : 11 اسفند 1393

عکس لخت ارسلان قاسمی

هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی,عکس لخت ارسلان قاسمی,ارسلان قاسمی

هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی,عکس لخت ارسلان قاسمی,عکس ارسلان قاسمی بدون لباس در اینستاگرام,عکسهای لخت ارسلان قاسمی,عکس هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی,لخت .

آبا اینستاگرام ارسلان قاسمی هک شده است؟

.

عکسهای لخت با نوشته های غیر اخلاقی رو بدنش در اینستاگرام رسمی این بازیگر منتشر شده

.

.

.

عکس های لخت ارسلان قاسمی در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

در چند روزه گذشته شاهده انتشار عکس های غیر اخلاقی یکی از بازیگران بودیم

.

متاسفانه این عکس ها که با نوشته های غیر اخلاقی هم همراه بود احتمال هک شدن اکانت این بازیگر می رفت،ولی متاسفانه تا این لحظه کسی از دوستان و همکاران این بازیگر در پیج های خود به این موضوع اشاره نکردن ولی با دقت در عکس ها و نوشته میشود پی برد این پیج هک شده و عکسا بصورت حرفه ای با فتوشاپ عوض شده است.

.

پیغامی از خانوم  گلچین که برای ارسلان قاسمی نوشته شده که میتونید از زیر  بخونید :

.

از کودکی به ما آموخته اند که همواره باید هوای هم را داشته باشیم… نه با زبان و کلام و گفتار که با زبان دل و همدلی… آموخته ایم تا در مقابله با افکار شیطانی و رفتار های بیمارگونه ی عده ای سود جو و پست فطرت حرفی برای گفتن داشته باشیم… ارسلان جان ! برادرم این را بدان که غم و غصه ی تو، دغدغه و غم ماست. ما هماره در کنار تو بوده ایم و خواهیم ماند. و از تو دوست… برادر… و هنرمند گرامی حمایت می نماییم…
.
تا روزی رسد که دیگر شاهد چنین حرکاتی و چنین بی مهری ها از طرف “اغیار” نباشیم… هنرمند واقعی کسی است که در مقابل جهل جاهلان و عداوت کور دلان، صبر پیشه کند و جز استقامت به چیزی نیاندیشد… این را بدان و باور کن : ” عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد ” و به لطف حضرت حق، با تو و در جوار تو هستیم … مانا باشی ارسلان جان… مائده گچبرزاده – 8 اسفند 1393 .

.

فتوکده آرزوی سلامتی برای ارسلان قاسمی عزیز دارد.

.

arsalanghasem-nx-photokade (2)  هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی,عکس لخت ارسلان قاسمی,عکس ارسلان قاسمی بدون لباس در اینستاگرام,عکسهای لخت ارسلان قاسمی,عکس هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی,لخت  arsalanghasem-nx-photokade (4)  هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی,عکس لخت ارسلان قاسمی,عکس ارسلان قاسمی بدون لباس در اینستاگرام,عکسهای لخت ارسلان قاسمی,عکس هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی,لخت  arsalanghasem-nx-photokade (6)  arsalanghasem-nx-photokade (7)

.

.

عکس های لخت ارسلان قاسمی و هک شدن اینستاگرام,هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی,عکس لخت ارسلان قاسمی,عکس ارسلان قاسمی بدون لباس در اینستاگرام,عکسهای لخت ارسلان قاسمی,عکس هک شدن اینستاگرام ارسلان قاسمی,لخت,احتملا هک شده و انتشار تصاویر لخت ارسلان قاسمی بازیگر جوان ایرانی,عکس لخت ارسلان قاسمی بازیگر,تصاویر لخت ارسلان قاسمی,عکس لخت بازیگر ایرانی ارسلان قاسمی,اینستاگرم ارسلان قاسمی,ax lokht arslan ghasem,اینستاگرام arsalan ghasemi

مطالب پیشنهادی
loading...
نظــرات کاربران