تاریخ انتشار : ۷ آبان ۹۳

عکس متهم احتمالی اسید پاشی

 عکس متهم احتمالی اسید پاشی,چهره اسید پاش اصفهان

شوخی اسید پاشی موتورسوارن,شوخی بد اسید پاشی,شوخی اسید پاشی,اسید پاشی,اسید پاشی جوانان به قصد شوخی,شوخی خرکی با دختران,اسید پاشی موتور سواران ایرانی,شوخی زشت

 

فرمانده ناجا در باره انتشار تصویری از متهم احتمالی اسیدپاشی تصریح کرد:

.

با مشخصاتی که قربانیان و یا آنهایی که در معرض تهدید قرار گرفته بودند، از متهم تصویری ترسیم و تصویر نگاری کرده و آن را بررسی می کنیم. این عکس‌ها تنها به عنوان سرنخ‌ هستند و ما فعلا نمی‌توانیم در این خصوص مطلبی را قطعی اعلام کنیم چرا که متهم در همه جا با چهره باز دیده نشده است و ما تمام سرنخ‌ ها را دنبال می‌کنیم و امیدواریم به زودی به نتیجه برسیم.

 

 

برای دیدن عکس به ادامه مطلب بروید

 

.

.

عکس متهم احتمالی اسید پاشی در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

 سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

سردار اسماعیل احمدی‌ مقدم درحاشیه همایش پدافند غیرعامل در جمع خبرنگاران درباره آخرین تحقیقات مرتبط با حوادث اسید‌پاشی در اصفهان نیز گفت: همچنان در حال بررسی موضوع و سرنخ‌ها هستیم و هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم.

.

(بعد از انتشار این عکس با کراوات !!

مشخص شد عکس مربوط به دکتر علی جلالی عضو هیات مدیره انجمن علمی استاندارد ایران است)

و صرفا یه شیطنت رسانه ای صورت گرفته و هنوز هیچ عکسی منتشر نشده است!!

.

.

acip-pash-esfahan

.

فرمانده نیروی انتظامی درباره دستگیری مظنونانی در رابطه با این حادثه افزود: اگر کسی دستگیر شود و اعتراف کند و ما در این باره به قطعیت برسیم حتما به سرعت به رسانه‌ها و افکار عمومی اطلاع رسانی می کنیم؛ ممکن است از هر کسی به موجب‌ ظن و گمان تحقیقاتی انجام شود اما به معنای این نیست که این افراد عامل اسیدپاشی هستند.

 

.

.

.

عکس متهم احتمالی اسید پاشی,چهره اسید پاش اصفهان,شناسایی اسید پاش اصفهانی,شناسایی اسید پاش,تصویر نگاری متهم اسید پاشی,عکس اسید پاش اصفهانی,دستگیری اسید پاش,عکس مضنون اسید پاشی در ایران,عکس کسی که اسید پاشی کرد,عکس acid پاش اصفهانی را شناسایی کنید,چهره اسید پاش کراواتی,عکس جالب اسیپاش اصفهان,hsdn \ha hwtihk,u;s hsdn \ha hwtihkd

نظــرات کاربران