فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز دوشنبه ۳۰ مرداد

 • 

  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید

  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز ۹۴ در آمریکا

  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید .

  عکس های جشن نوروز ۹۴ در کاخ سفید

  .

  .

  عکسهای جشن نوروز در کاخ سفید در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  روز چهارشنبه یازدهم مارس میشل اوباما، بانوی اول ایالات متحده، طی مراسمی در کاخ سفید مراسم نوروز را پاس داشت. این مراسم در پاسداشت آیینی برای سرزمین‌ هایی که آغاز بهار سال نو آنها است، به خصوص ایرانیان برگزار شد.

  .
  خانم اوباما طی برگزاری این مراسم ضمن خوش‌ آمدگویی به میهمان تاکید کرد که «این بنا، [کاخ سفید] خانه مردم است. جایی که تنوع فرهنگی و سنتی که هویت ما را شکل می‌دهد را به نمایش می‌ گذارد. نوروز یکی از همین سنت‌ ها است.در مراسم این روز اجرای رقص ایرانی، موسیقی و غذاهای سنتی از بخش‌ های متنوع آن بود.

  .

  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  noroz-usa-photokade (7)  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  noroz-usa-photokade (10)  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز 94 در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید  noroz-usa-photokade (12)

  .

  .

  عکس های جشن نوروز در کاخ سفید,عکس جشن عید نوروز ۹۴ در آمریکا,عکسهای تبریک نوروز از میشل اوباما,تصاویر جشن نوروز در کاخ سفید آمریکا,برگزاری نوروز در کاخ سفید,برگزاری جشن عید نوروز در کاخ سفید آمریکا,udn k,v,c nv ;ho stdn,سفره هفت سین در کاخ سفید,عکس های سفره هفت سین ۱۳۹۴ در کاخ سفید آمریکا

  • فتوکده دات کام
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۳
  • نظرات تایید شده : ۹
  ۹ نظر به ثبت رسیده است
  1. نسرين در تاریخ پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ گفته :

   نکته بسیار قابل توجهش اینه که با لباس محلى .زنان آزربایجانى و رقص آزربایجانى برگزار شده واقعا دستشون درد نکنه خوشم اومد.. یاشاسین آزربایجان

  2. و در تاریخ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

   واقعا دمش گرم حالا دلواپساش خواب ندارند

  3. رامین در تاریخ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

   همونقدر که حضرات کاخ سفید به این سفره نگاه کنند منشا خیلی از خوبی هاست . چون بالاخره خودشون به این نتیجه می رسند با قوم اریائی و ایرانی نمی تونند در بیفتند . و این رسم و رسوم ها ریشه در عقاید ملی دیرینه ای دارد . تازه یه پله بالاتر قطعا می فهمند که مذاهب اسلامی در نهایت به توحید اعتقاد دارند و بهتره که با ایرانی های با تعصب یه جوری کنار بیان که نه سیخ بسوزه نه کباب .

  4. zeinab در تاریخ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

   بابا شماها دیگه کی هستید؟ واقعا به این عوام فریبی تابلو ایول میگید؟ اینا اگه قد یه نخود به ما و ارزشامون احترام میذاشتن ۲۰ سال مارو تحریم نمیکردن و هر لحظه ما رو متهم به حامی تروریست بودن نمیکردن.این کارا رو میکنن که یه سری آدم کوته فکرو که عقلشون تو چمشمشونه رو با خودشون همراه کنن.

  5. ناشناس در تاریخ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

   تو بد بودنشون که هیچ شکی نیست. به قول دوستمون اینا همش سیاسته خوب جلوه دادن غربه.

  6. ناشناس در تاریخ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

   بالاخره این جریان سیاست هم باشد سیاست بدی نیست کشورهای برزگ وکوچکی در قسمت تمدن خیز جهان نوروز را عید میگیرند که عید با معنی هست و زمین بیدار می شود و شروع به زندگی میکند. این کشورها عبارتند از ایران، کشورهائیکه کرد دارند(ترکیه، سوریه و عراق و ارمنستان و گرجستان)، قزاقستان، ازبکستن، تاجیکستان، افغانستان، ترکمنستان، تبت و قسمت بزرگی از چین غربی، قسمت بزرگی از هندوستان، قسمت بزرگی از پاکستان و بنگلادش و صد البته آذربایجان بعنوان عید اصلی و محترم، داغستان، چچنستان و … . در هر صورت نوروز یک عید واقعی و با مسمی در جهان هست و طبیعی است که کاخ سفید و دیگر کاخهای حکومتی دوست دارند خودشانرا بشکلی به این عید بچسبانند و براحتی هم بدلیل معنی دار بودن عید نوروز ملت هایشانرا توجیه بکنند.

  7. خزر در تاریخ پنج شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

   سهیل عزیز
   مث اینکه اصن از دنیا خبر نداری، اینا همش “سیاسته”… توجه نمودی؟! “سیاست”…
   اونا میدونن یه سریا مث شما هستن که خیلی خوشبینانه بهشون نگاه میکنن…
   احترام؟ کلمه سنگینیه…

  8. سهیل در تاریخ پنج شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

   واقعا این اقا و خانم اوباما ایول دارن بازم شما مردم بگید اونا بدن. ببینید چه ااحترامی به مردم و سنت های ایرانی میزازن. باید ازشون یاد بگیریم بخدا

  9. alireza در تاریخ پنج شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ گفته :

   بابا ایوللا

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)