فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز چهارشنبه ۴ مرداد

 • 

  عکس های دیدار اوباما با خواهر ناتنی‌ اش

  عکس های دیدار اوباما با خواهر ناتنی‌ اش در کنیا,عکس خواهر باراک اوباما در کنیا,عکس اوباما در دیدار با خانواده اش در کنیا,عکس مادربزرگ و پدربزرگ باراک اوباما .

  عکس های دیدار اوباما با خواهر ناتنی‌ اش     . . . Obama in Kenya

  .

  .

  عکس های باراک اوباما و دیداور با خانوادش در کنیا در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  باراک اوباما، رییس جمهوری امریکا که در سفری به کشورهای افریقایی در کنیا به سر می‌برد،بعد از سال‌ها با “اوما” خواهر ناتنی خود دیدار کرد.آخرین دیدار این دو به دوران جوانی آقای اوباما و زمانی که او در شیکاگو زندگی می‌کرد، بر می‌گشت.

  .

  اوما برای دیدار برادر خود به استقبال وی در فرودگاه نایروبی رفت و سپس آن‌ها در کنار “ماما سارا” مادربزرگ ناتنی رییس جمهوری امریکا، شام خانوادگی خوردند.

  .

  این اولین سفر باراک اوباما به کنیا از زمان ریاست جمهوری‌اش در سال ۲۰۰۸ به شمار می‌آید.پدر اوباما از جمله مبارزان کنیایی بود که در جریان مبارزات استقلال‌طلبانه کنیا از بریتانیا، زندانی شد و بعدها به امریکا مهاجرت کرد.

  .

  عکس های دیدار اوباما با خواهر ناتنی‌ اش در کنیا,عکس خواهر باراک اوباما در کنیا,عکس اوباما در دیدار با خانواده اش در کنیا,عکس مادربزرگ و پدر بزرگ باراک اوبما  عکس های دیدار اوباما با خواهر ناتنی‌ اش در کنیا,عکس خواهر باراک اوباما در کنیا,عکس اوباما در دیدار با خانواده اش در کنیا,عکس مادربزرگ و پدر بزرگ باراک اوبما  عکس های دیدار اوباما با خواهر ناتنی‌ اش در کنیا,عکس خواهر باراک اوباما در کنیا,عکس اوباما در دیدار با خانواده اش در کنیا,عکس مادربزرگ و پدر بزرگ باراک اوبما  عکس های دیدار اوباما با خواهر ناتنی‌ اش در کنیا,عکس خواهر باراک اوباما در کنیا,عکس اوباما در دیدار با خانواده اش در کنیا,عکس مادربزرگ و پدر بزرگ باراک اوبما

  .

  .

  عکس های دیدار اوباما با خواهر ناتنی‌ اش در کنیا,عکس خواهر باراک اوباما در کنیا,عکس اوباما در دیدار با خانواده اش در کنیا,عکس مادربزرگ و پدربزرگ باراک اوباما

  • فتوکده دات کام
  • ۰۳ مرداد ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۱
  ۱ نظر به ثبت رسیده است
  1. fateme در تاریخ شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ گفته :

   سایتتون فوق العادس . من هرروز سرمیزنم . ممنون ازشما .

   [پاسخ]

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)