فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز یکشنبه ۱ مرداد

 • 

  عکس های لو رفته قصر بابک زنجانی

  .

   

    عکس های قصر لو رفته بابک زنجانی
   

   


   
  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
   

  قصر مجلل / بابک زنجانی

   

  به گزارش سایت فتوکده به نقل از جام نیوز: دو سه روزی است در شبکه های اجتماعی دست به دست میشود . خانه شبیه یک قصر بسیار مجلل است . خانه ای اشرافی با پله های پیچ در پیچ و نقاشی های دیواری باشکوه و زیبا، مبلمانی مجلل و نورپردازی حرفه ای که در میان باغ وسیعی قرار دارد .

   

  ظاهر خانه آنقدر مجلل است که دست کمی از کاخ های سلطنتی ندارد و در توضیح این تصاویر آمده که نقاش دیوارهای این خانه عکس ها گرفته و در فضای مجازی منتشر نموده است .منبع این عکس ها تا جایی پیش میرود که آدرس خانه را در خیابان فرشته می داند و ارزش آن را ۶۰۰ میلیارد تومان تخمین میزند .تصاویر در شبکه اجتماعی دست به دست می چرخد، عکس هایی که گفته میشود از خانه بابک زنجانی متهم نفتی گرفته شده ، متهمی که روز گذشته دارایی نقدی خود را ۲۲ میلیارد یورو اعلام کرد . مبلغی که از میزان درآمد نفتی یک سال کشور هم بیشتر است ، اما حواشی این عکس ها قدمت بیشتری دارد .

   

  عکس های لو رفته قصر بابک زنجانی,قصر بابک زنجانی,عکسهای ویلای مجلل و میلیاردی بابک زنجانی در شمال کشور,عکس قصر مجلل بابک زنجانی در شمال کشور,ویلای گرانقیمت.

  .

  عکس های لو رفته قصر بابک زنجانی,قصر بابک زنجانی,عکسهای ویلای مجلل و میلیاردی بابک زنجانی در شمال کشور,عکس قصر مجلل بابک زنجانی در شمال کشور,ویلای گرانقیمت

  • فتوکده دات کام
  • ۲۵ آبان ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۲
  ۲ نظر به ثبت رسیده است
  1. ناشناس در تاریخ دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ گفته :

   هر کسی نان عمل خویش خورد

   [پاسخ]

   ناشناس پاسخ در تاريخ آبان ۲۵ام, ۱۳۹۴ ۱۸:۴۳:

   به شرظی که نونی که می خوره نون دیگرون نباشه اون وقت ارزش داره.

   [پاسخ]

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)