فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز جمعه ۶ مرداد

 • 

  فیلترینگ هوشمند اینستاگرام

  فیلترینگ هوشمند اینستاگرام,دلیل باز نشدن بعضی پیج های اینستاگرام

  فیلترینگ هوشمند اینستاگرام,دلیل باز نشدن بعضی پیج های اینستاگرام,فیلتر کردن اینستاگرام,اینستاگرام فیلتر شد,instagram فیلتر شد,اختلالات اینستاگرام,اینستاگرام,فیلتر شدن اینستاگرام با سیستم جدید فیلترینگ هوشمند,فیلترینگ هوشمند در شبکه اینستاگرام در ایران,اینستاگرام فیلتر میشود,اجرای فیلترینگ هوشمند اینستاگرام .

  با راه‌اندازی فیلترینگ هوشمند

  به تدریج کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام از اختلالات وسیع در این شبکه خبر می‌دهند

   .

  .

  .

  فیلترینگ هوشمند اینستاگرام در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .


  .

  در حالی که مسوولان وزارت ارتباطات بر عدم مشکل فیلترینگ هوشمند تاکید می‌کنند و گفته شده تعداد قابل توجهی از اکانت‌های غیراخلاقی توسط این سیستم فیلترینگ مسدود شده، اما از جانب دیگر کاربران این شبکه مرتبا اختلالاتی را در دیدن عکس‌ های عادی گزارش می‌کنند

  .

  در بیشترین شکایت کاربران در شبکه‌ های اجتماعی گفته شده که دسترسی به این سایت در روزهای پنج‌ شنبه و جمعه به اوج خود رسیده است.

  .

  علت این اختلالات مشخص نیست، اما برخی کارشناسان اعتقاد دارند سیستم‌ های فیلترینگ در ایران دارای مشکلات فراوانی‌اند و بسیاری از محتواهای مناسب را نیز به دلیل عملکرد فنی ضعیف و اشتباه مورد فیلتر قرار می‌دهند.

  .


   

   

   

  .

  .

  فیلترینگ هوشمند اینستاگرام,دلیل باز نشدن بعضی پیج های اینستاگرام,فیلتر کردن اینستاگرام,اینستاگرام فیلتر شد,instagram فیلتر شد,اختلالات اینستاگرام,اینستاگرام,فیلتر شدن اینستاگرام با سیستم جدید فیلترینگ هوشمند,فیلترینگ هوشمند در شبکه اینستاگرام در ایران,اینستاگرام فیلتر میشود,اجرای فیلترینگ هوشمند اینستاگرام

  پیشنهادی از سراسر وب

  loading...
  • فتوکده دات کام
  • ۱۳ دی ۱۳۹۳
  • نظرات تایید شده : ۰
  ۰ نظر به ثبت رسیده است

  امکان ارسال نظر وجود ندارد