تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1394

ماجرای خودسوزی دختر دانشجو شیرازی

ماجرای خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بعد از پخش فیلم غیر اخلاقی اش

ماجرای خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بعد از پخش فیلم خصوصی اش,خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بعد از تهدید به پخش فیلم غیراخلاقی اش,عکس دختر شیرازی که خودسوزی کرد  .

ماجرای خودسوزی دختر دانشجو شیرازی (+ عکس ) . . .

.

خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بخاطر پخش فیلم خصوص اش…

.

.

خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بخاطر لو رفتن فیلم در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

یک منبع مطلع که خواست نامش ذکر نشود در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این دختر دانشجو که متولد 1374 و ساکن شیراز بود روز 17 اردیبهشت با رفتن به پارکینگ خصوصی پردیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز اقدام به خودسوزی کرد.
.
وی اظهار کرد: با وجود تلاش های تیم پزشکی، اما سوختگی 100 درصدی، منجر به فوت وی شد.

.

ماجرای خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بعد از پخش فیلم خصوصی اش,خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بعد از تهدید به پخش فیلم غیراخلاقی اش,عکس دختر شیرازی که خودسوزی کرد
.
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز پیش تر در اطلاعیه ای عنوان کرد این فرد دانشجوی رشته حسابداری این دانشگاه است .
.
دانشگاه آزاد در اطلاعیه خود افزوده بود : این دانشجو پس از خروج از دانشگاه با رفتن به پارکینگ خصوصی که در مجاورت این دانشگاه واقع شده اقدام به خودسوزی کرد که با تلاش شاهدان عینی خاموش و وی به یکی از بیمارستان های شیراز منتقل شد.
.
پردیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در غرب این کلانشهر و در محدوده شهر جدید صدرا قرار دارد

.


.

خودشی بخاطر لو رفتن فیلم غیراخلاقی !

.

در چند روز گذشته عکس ها و فیلم های از این ماجرا دست به دست میشه و شایعه شده این دختر بخاطر پخش شدن فیلم خصوص اش و از دست رفتن آبرویش دست به این خودسوزی زده،هنوز هیچ منبعی این خبر رو تایید یا تکذیب نکرده است،

.

متاسفانه عکس و فیلم خصوصی او بصورت گسترده در حال دست به دست شدن است

.

ماجرای خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بعد از پخش فیلم خصوصی اش,خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بعد از تهدید به پخش فیلم غیراخلاقی اش,عکس دختر شیرازی که خودسوزی کرد.


.

.

ماجرای خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بعد از پخش فیلم خصوصی اش,خودسوزی دختر دانشجو شیرازی بعد از تهدید به پخش فیلم غیراخلاقی اش,عکس دختر شیرازی که خودسوزی کرد,جریان خودسوزی دختر دانشجو شیرازی,دانشجو شیرازی بخاطر فیلم غیراخلاقی اش خودسوزی کرد,خودکشی دختر دانشجوی شیرازی بخاطر فیلم خصوصی اش,آتش کشیدن دختر دانجشو,خودکشی دختر شیرازی در پارکینگ دانشگاه بخاطر لو رفتن فیلم خصوصی,دختر 17 ساله بوشهری,عکس دختری که خودسوزی کرد,عکس دختری که بعد از لورفتن فیلم خصوصی اش خودسوزی کرد,فیلم دختر دانشجو شیرازی که خودسوزی کرد,خودسوزی دختر شیرازی,,دختر دانشجوی شیرازی,عکس دختر شیرازی

مطالب پیشنهادی
loading...
نظــرات کاربران