فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز جمعه ۶ مرداد

 • 

  مرد چینی که ۲۵۶ سال عمر کرد

  مرد چینی که 256 سال عمر کرد,بیشترین سالی که یک انسان تا حالا عمر کرده است,مرد چینی با دو قرن زندگی,مردی که 256 سال عمر کرد,عمر نوح این مرد چینی,عمر انسان .

  مرد چینی که ۲۵۶ سال عمر کرد    . . . Oldest

  .

  .

  بیشترین سنی که انسانی تا بحال عمر کرده است  در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  سایت “لی یوان بای که” چین نوشت:لی شینون نزدیک بیش از دو قرن و نیم زندگی کرده است.

  .

  بنابر گزارش این سایت لی در سال ۱۶۷۷ میلادی متولد شده و در سال ۱۹۳۳ از دنیا رفته است و عمری بالغ بر ۲۵۶ سال داشته است. نام اصلی وی “چو لیانگ” بوده و اکثر عمر خود را در کوهستان ها در پی جمع آوری گیاهان دارویی سپری کرد و به این کار مشغول بوده است.

  .

  مرد چینی که 256 سال عمر کرد,بیشترین سالی که یک انسان تا حالا عمر کرده است,مرد چینی با دو قرن زندگی,مردی که 256 سال عمر کرد,عمر نوح این مرد چینی,عمر انسان.

  یکی از مسائل باورنکردنی در زندگی “چو” این است که وی وقتی ۷۱ ساله بود به ارتش چین پیوسته و به عنوان مدرس فنون نظامی و دفاع شخصی از وی استفاده شده است. “چو” در سن ۱۰۰ سالگی شاهد به بار نشستن دستاوردهای خود در زمینه طب چینی بوده و از دولت وقت چین نشان ویژه حکومتی دریافت کرده است.
  .
  جالب است بدانید این مرد چینی وقتی به سن ۲۰۰ سالگی رسیده است برای تدریس به مراکز علمی چین می رفته و در آن سالها مردمان زیادی از کشورهای اطراف برای دیدن وی عازم چین می شده اند.
  .
  “لی” در طی عمر ۲۵۶ ساله خود با ۲۳ زن ازدواج کرده است و تعداد فراوانی فرزند داشته طوری که تعداد نوادگان وی در زمان حیاتش به ۱۸۰ تن می رسیده است.

  .


  .

  .

  مرد چینی که ۲۵۶ سال عمر کرد,بیشترین سالی که یک انسان تا حالا عمر کرده است,مرد چینی با دو قرن زندگی,مردی که ۲۵۶ سال عمر کرد,عمر نوح این مرد چینی,عمر انسان

  پیشنهادی از سراسر وب

  loading...
  • فتوکده دات کام
  • ۰۲ مرداد ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۲
  ۲ نظر به ثبت رسیده است
  1. مجتبی در تاریخ شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ گفته :

   سلام این شایعه هستش میتونید تو رکوردهای گینس رکورد مسن ت ین آدمو ببینید تا ۱۳۰بیشتر نبوده.شایعشو میشه تو سایت های معتبر آنتی شایعه ببینید.
   لطفا هر دروغی رو نشر ندید.
   بنده دکتر دولت منش هستم و در زمینه ی تغذیه در بسیاری از کتابهایی که مطالعه کردم مسن ترین فرد حدودا ۱۳۰ ساله بوده و حتی از مواد چرب حیوانی هم مصرف می کرده.لطفا از روی علم و نه دروغ به اطراف نگاه کنید

   [پاسخ]

  2. هموطن در تاریخ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ گفته :

   بیشترین سنی که انسانی تا بحال عمر کرده است مربوط به حضرت نوح ( ع) هست که ۹۵۰ (نهصدوپنجاه) سال عمر کردند…

   [پاسخ]

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)