فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز جمعه ۳۰ تیر

 • 

  مهاجرت علی دایی به آمریکا

  مهاجرت علی دایی به آمریکا و سکونت در لس آنجلس,علی دایی از ایران می رود,آیا علی دایی از ایران برای همیشه می رود,علی دایی ساکن لس آنجلس میشود,علی دایی رفت.

  آیا علی دایی از ایران برای همیشه می رود ؟      . . . Ali Daei

  .

  .

  احتمال رفتن علی دایی از ایران برای همیشه  در سایت فتوکده : http://photokade.com

  .

  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

  .

  .

  جام جم نوشت: شهریار فوتبال ایران شهریور ماه سال گذشته از پرسپولیس اخراج شد، اخراجی تاریخی که در تاریخ حاشیه های فوتبال ایران برای همیشه ثبت شد. به فاصله ماه ها از اخراج جنجالی علی دایی حالا ملوان مشتری سرسخت این مربی است و بهشتی مالک ملوان نیز بارها برای علی دایی پیغام و پسغام فرستاده و یا خود شخصا با این مربی صحبت کرده است.

  .

  اما آقای گل فوتبال جهان هر بار برای نرفتن به انزلی بهانه ای می رود اما با تمام این اوصاف باید گفت دایی تصمیم بسیار مهمی گرفته است. وی اظهار داشته اگر با ملوان به توافق نرسد شاید به تصمیم دیگر خود به طور جدی فکر کند؛ خروج از ایران و اقامت در آمریکا. البته علی دایی سال هاست گرین کارت آمریکا را دارد و در سال دو بار به ینگه دنیا می رود اما گویا اینبار اگر برود ماندگار می شود.
  .
  دایی در محافل دوستانه به این موضوع اشاره کرده اما آن را حتمی ندانسته است. البته هنوز تکلیف علی دایی با ملوان به طور کامل روشن نشده اما واضح است که وی دیگر شوق و شور زیادی برای مربی گری در فوتبال ندارد. شاید آن اخراج تاریخی هنوز علی دایی را از شوک خارج نکرده است! رفتارهای نه چندان مناسب با اسطوره های فوتبال ایران پیش از این احمدرضا عابدزاده را از فوتبال ایران فراری داده است.
  .
  علی دایی در صورت خروج از ایران ساکن لس آنجلس آمریکا خواهد شد.
  .

  .

  .
  مهاجرت علی دایی به آمریکا و سکونت در لس آنجلس,علی دایی از ایران می رود,آیا علی دایی از ایران برای همیشه می رود,علی دایی ساکن لس آنجلس میشود,علی دایی رفت
  • فتوکده دات کام
  • ۲۵ تیر ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۲
  ۲ نظر به ثبت رسیده است
  1. محمدم در تاریخ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   چ بی اعصاب خب خوش بحالش منم قد علی دایی پول داشتم الان اینجا نبودم خخخ

   [پاسخ]

  2. تی تی در تاریخ پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ گفته :

   من بارها به صدا و سیما اس زدم واز گزارشاتنامطلوب برخی گزارشگران نسبت به اسطوره های کشورمان شکایت کردم اما بهتر است برود در ایران تا توانستند اعصاب او وخانواده اش را به هم ریختند برود تا ارام بگیرند جوجه گزارشگران غرض ورز.

   [پاسخ]

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)