فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز دوشنبه ۳۰ مرداد

 • 

  بیاینه شدید الحن سیروان خسروی علیه سالار عقیلی

  .

   

    واکنش شدید سیروان خسروی به رفع مشکل سالار عقیلی
   

   


   
  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
   

  اعتراض سیروان

   
   
  سالار عقیلی که بخاطر مصاحبه با شبکه manoto از اجرای جشنواره موسیقی فجر کنار گذاشته شده بود با تلاش مسئولان جشنواره و آقای جنتی مشکل او حل شده و دوباره برای اجرا در سی و یکمین دوره جشنواره موسیقی فجر بازگشت،این خبر کافی بود تا سیروان خسروی به این موضوع اعتراض شدیدی کند و خواهان حل مشکل برادر خود زانیار خسروری که بخاطر پخش شدن آهنگ هایش در سایت رادیو جوان ممنوع الفعالیت شده شود او با انتشار ویدیویی از حضور سالار عقیلی در شبکه منو تو نوشت :
   
  بیش از ٣ ماه از ممنوعیت فعالیت برادرم به اتهام همکارى با سایت رادیو جوان گذشته است! منظور از همکارى ، استفاده بدون اجازه این سایت از آهنگهاى برادرم و تمامى خوانندگان پاپ و سنتى مجاز کشور است. به چه حقى فقط زانیار خسروى باید شامل این ممنوعیت باشد؟ اگر این اتهام ثابت نشده و پوچ باید منجر به ممنوع الفالیت شدن شود ، باید تمامى خوانندگان مجاز کشور شامل این ممنوعیت شوند.
   
   
  جناب آقاى جنتى ، وزیر محترم ارشاد ؛ در ابتداى پاییز که تمامى خواننده هاى مطرح پاپ کشور ممنوع الفعالیت بودند ایا واکنشى به این موضوع نشان دادید؟ حتى اگر این موضوع شایعه اى بیش نبود آیا فکر نمیکنید نیازمند دخالت و اظهار نظر رسمى شما ، به عنوان بلندپایه ترین مقام دولتى کشور در امر هنر بود؟ چگونه است که در مورد آقاى سالار عقیلى که براى چندمین بار ، آگاهانه خلاف خط قرمزهاى بسیار مشخصِ نظام از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبکه هاى ماهواره اى معاند عمل کرده اند ، سریعا و شخصا واکنش نشان داده اید؟
   
   
  نکته جالب این است که هیچ اظهار ندامتى نیز از سوى ایشان انجام نشده ولى با اینکه خوانندگان پاپ طى یک نامه رسمى و سرگشاده از شخص رییس جمهور و شما تقاضاى دادخواهى کردند ، هیچگونه واکنشى نشان ندادید. چرا باید امثال سالار عقیلى ها از چنین مصونیتى برخوردار باشند که طبق قانون کشور فرانسه با آنها برخورد شود و با امثال زانیار خسروى ها نه طبق قوانین کشور عزیزمان ، بلکه طبق سلیقه مسوولین رفتار شود حقایق ناگفته ، بسیار بیشتر از این چند سطر بوده و هست. منتظر پاسخ صریح و سریع مسوولین در این مورد هستم.
   
   
  سیروان خسروی
   
   
  isirvan-ins

   


   

  .

  .

  بیانیه شدید سیروان خسروی علیه سالار عقیلی ,واکنش سیروان خسروی به رفع مشکل سالار عقیلی,واکنش سیروان به ممنوع الفعالیت زانیار خسروی,بیاینه سیروان خسروی علیه ممنوع العفالیت زانیار خسروی

   
  • فتوکده دات کام
  • ۰۹ بهمن ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۳
  ۳ نظر به ثبت رسیده است
  1. بيطرف در تاریخ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ گفته :

   تو خسروى همین اندازه بدان هیچکس از تو و برادر مغرورت خوشش نمى اید . شما انگشت کوچک سالار عقیلى خواننده سنتى و مردمى نمى شوید .

  2. نیلوفر در تاریخ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ گفته :

   با اینکه از خسروی ها خوشم نمیاد اما حرفاش حقیقته. سالار عقیلی معلوم نیست پشتش به کجا بنده که هم من و تو رفته و هم بی بی سی بازم اجازه فعالیت بهش میدن. انگار قحط الرجاله.

  3. mohammad در تاریخ شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ گفته :

   همشو قبول دارم . . . با اینکه زانیار همچین خواننده ی تاپی نیس

  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)