فتوکده| عکس بازیگران , عکس نوشته , متن

 • امروز شنبه ۲۸ مرداد

 • 

  واکنش فریبا نادری به لغو تحریم ها

  .

   

    متن فریبا نادری برای لغو تحریم ها
   

   


   
  سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
   

  فریبا نادری / برجام / لغو تحریم / سحر قریشی

   

  به گزارش سایت فتوکده : فریبا نادری دوست صمیمی سحر قریشی انگار بر خلاف دوست نزدیکش زیاد هم از سیاست و نطق های سیاسی دور نیست او امروز با انتشار متنی به نهایی شدن برجام و لغو تمام تحریم ها علیه کشورمون واکنشی مثبت و جالبی !!  نشان داد و نوشت :

   

  faribanaderi-tahrima-photokade (1)

   

  امروز روزی به یاد ماندنی در تاریخ کشور ایران است روز موفقیتی بی نظیر ، روز لغو تحریمهای ظالمانه. بدون شک موفقیتهای یک ملت ناشی از حاصل جمع مجموعه عواملی است که در کنار یکدیگر ایجاد هم افزایی کرده و موجد قدرت ملی و توفیق در عرصه های گوناگون می گردد. نمی توان از رهبری داهیانه و الهی امام راحل عظیم الشانمان به عنوان یکی از عوامل موثر پیروزی ملت ایران در دوران دفاع مقدس یاد کرد اما از مقاومت و جانفشانی و ایثارگری خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران و همه اقشار ملت غافل بود.

   

  نمی توان فرماندهی فرماندهان دلیر و سلحشور سپاه و ارتش و نیرهای مسلح را ستود اما مدیریت و پشتیبانی همه جانبه مسئولان و مدیران دولت وقت را فراموش کرد. امروز هم موفقیت و کامیابی ملت ایران و جمهوری اسلامی منوط به تعامل همه جانبه تمام بخشهای نظام اعم از سیاسی و اقتصادی و نظامی بوده است. امروز که کشورمان به فضل الهی یکی از حساس ترین مقاطع تاریخی خود را پشت سر گذاشته،اتحاد و همدلی و یکپارچگی ملی یگانه راه گذار از این گذرگاه خطیر است.

   

  روزگاری شهیدان سرافرازی چون همت و باکری و هاشمی و زین الدین و صیاد شیرازی و ستاری و نامجو و فکوری و … در خط مقدم مصاف با دشمن متجاوز بودند ، امروز اما ظریف و صالحی و عراقچی و تخت روانچی و بعیدی نژاد و زمانی نیا در صف اول مصاف دیپلماتیک با قدرتهای جهانی قرار داشتند.همانگونه که امروز به نام و یاد و سلحشوری شهیدانمان می بالیم بدون شک فردا به استقامت و پایمردی و زیرکی تیم مذاکره هسته ای خود افتخار خواهیم کرد.ممکن است به روشهای آنان نقد داشته باشیم همچنانی که به برخی تصمیمات فرماندهان نظامی دوران دفاع مقدس نقد وارد بوده است لکن آنان نه خائنند نه مرعوب و نه دلداده بیگانه آنان فرزندان این انقلابند که به پشتوانه حمایت ملت و دولت و رهبری انقلاب عازم ماموریتی بزرگ بودند و حقیقتا از این میدان پیروز بیرون آمدند.

   

  بی شک اگر سردار قاسم سلیمانی امروز نه به عنوان یک نام که به عنوان نماد اقتدار ایرانی در منطقه و جهان نام آور است و رویای امام و شهیدان را جامه عمل پوشانده محمدجواد ظریف هم نه به عنوان یک شخص که به عنوان شاخص هوشمندی و تخصص و تعهد ملی و اسلامی از حقوق حقه ملت دفاع کرده است به رسم دیرینه ایرانیان برای قهرمانان عرصه دیپلماسی دعا می کنیم و پشت سر ایشان آب صفا و همدلی و اتحاد می پاشیم

   


  .

  .

  واکنش فریبا نادری به لغو تحریم ها,برجام و فریبا نادری,واکنش بازیگر زن معروف به لغو تحریم ها و پایان برجام,عکس جدید فریبا نادری,متن حمایت و تقدیر فریبا نادری از رهبری و سپاه

  • فتوکده دات کام
  • ۲۶ دی ۱۳۹۴
  • نظرات تایید شده : ۰
  ۰ نظر به ثبت رسیده است
  نظر بدهید (نظرات بعد از تایید نمایش داده میشود)