تاریخ انتشار : ۲۱ آذر ۹۳

چگونگی آشنایی و ازدواج بازیگران

چگونگی آشنایی و ازدواج بازیگران,دوستی قبل از ازدواج بازیگران معروف

ez-setarehaa.

اغلب کسانی که ازدواج کرده‌اند پیدا کردن همسرشان را محصول یک تصادف شیرین می‌دانند.

.

معمولا در بازگویی خاطرات روزهای اول آشنایی حتما در مورد محل ملاقات هم شرحی داده می‌شود.هرچه باشد آنجا مهم‌ ترین اتفاق زندگی‌ شان روی داده است. اما آیا واقعا مهم است آدم‌ ها کجا شریک زندگی‌شان را پیدا کنند؟ 

.

.

.

چگونگی آشنایی و ازدواج بازیگران در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

 .

هرایر دانلیان، روانشناس و زوج‌ درمانگر، معتقد است محل آشنایی اهمیت چندانی در آینده زندگی مشترک ندارد اما باید نسبت به ویژگی‌های مثبت یا منفی موقعیت‌ های مختلف آگاه بود تا رابطه را در مسیر مناسب‌ تری هدایت کرد. به این بهانه سراغ بازیگران خوشبختی رفتیم که سبک‌ های آشنایی متفاوتی آنها را با همسر شان پیوند داده است.

.

peyman-bahare-ez.

بهاره رهنما  :

.

در خیابان ولیعصر آشنا شدیم

«آشنایی ما به سال ۷۰ بازمی‌گردد. روزی که پیمان را برای اولین‌ بار دیدم کاملا به یاد می‌آورم؛۱۷ ساله بودم و دانشجوی سال اول دانشگاه. به خاطر اینکه در دبیرستان جهشی خوانده بودم، زودتر وارد دانشگاه شدم. یک روز وقتی از دانشگاه بازمی‌گشتم، در خیابان ولی‌ عصر به‌طور اتفاقی با هم آشنا شدیم. این آشنایی در سال‌های بعد، یعنی سال ۱۳۷۳ شکل جدی‌تری به خود گرفت و ما با هم ازدواج کردیم.»کیفری دارد یا خیر. نمی‌دانیم اصلا راست می‌گوید یا دروغ و اینها مسائلی است که اگر نادیده گرفته شود، آسیب‌های زیادی را به دنبال خواهد داشت.

 


.

mehrab-shaghaeig-ez.

شقایق دهقان :

.

مدت‌ها همکار بودیم

«من و مهراب از ۱۰ سال قبل همدیگر را می‌شناختیم. تا مدت‌ها همکار بودیم و سر سریال پاورچین بود که قضیه جدی شد. خیلی هم برای هردوی‌مان انـتـخاب سختی نبود؛ چون همدیگر را از قبل می‌شناختیم. چیزی نداشتیم که از هم پنهان کنیم و بعد توی زندگی دست‌مان برای هم رو شود.»

.


.

hamid-zanesh-ez

.

حمید گودرزی :

.

در محله‌مان عاشق شدم

«سال ۸۲ در میدان آرژانتین همسایه بودیم. من آن زمان دانشجوی رشته کارگردانی بودم و ماندانا ۱۶ ساله و محصل بود. این آشنایی ادامه پیدا کرد و با پیشنهاد ازدواج من مخالفت‌های اولیه خانواده همسرم شروع شد چون آنها در آمریکا ساکن بودند و با شغل من مشکل داشتند. مخالفت‌ها به سال نکشید و با پافشاری ما با هم ازدواج کردیم.

.


 

.

sepand-hamsarjanesh-ez.

سپند امیرسلیمانی :

.

دوست دوست هم بودیم

«ما در یک جمع دوستانه به واسطه دو نفر از دوستان قدیمی به هم معرفی شدیم و آشنایی‌مان شروع شد. بعد از آن هم آشنایی‌مان ادامه پیدا کرد و بعد از گذشت مدتی احساس کردیم از هم شناخت کافی به دست آورده‌ایم و می‌توانیم با زندگی در کنار هم خوشبخت باشیم.

البته از همان روز‌های اول آشنایی موضوع ازدواج را با هم مطرح نکردیم اما بعد که روز به روز شناخت‌مان از هم بیشتر شد و تقریبا دو سال از آشنایی‌مان ‌گذشت، تصمیم گرفتیم آینده‌مان را در کنار هم و با هم بسازیم. به این شکل زندگی مشترک‌مان را با شناخت و علاقه آغاز کردیم.»

.


 

.

چگونگی آشنایی و ازدواج بازیگران,دوستی قبل از ازدواج بازیگران معروف,نحوی آشنایی ستاره ها قبل از ازدواج با یکدیگر,عکس بازیگرانزن و شوهر معروف,ازدواج ستاره ها,نحوی اشنایی و دوست شدن بازیگران با شوهرانشان,دوستی قبل از ازدواج افراد مشهور ایرانی,بازیگران معروف چگونه ازدواج کردن,اشنایی و رفاقت دختر و پسر قبل از ازدواج,ازد.اج افرازد مشهور ایرانی,نحوی ازدواج بازیگران مشهور با یگدیگر,نحوی اشنایی و ازدواج افراد سرشناس ایرانی با یکدیگر

نظــرات کاربران