سایت فتوکده

ازدواج با دختران روس

.

 

  ماجرای ازدواج با دختران روسی
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

ماجرای ازدواج با دختران روسی

 

چدر روزهای اخیر خبری در فضای مجازی و به خصوص بین کاربران ایرانی دست به دست می شد که به ازای هر مردی که با دختران روس ازدواج کند، کشور روسیه ۱۵ هزار دلار پاداش پرداخت می کند. حال معلوم شده این خبر دروغ بوده و چنین خبری نیست.
 
در همین حال یکی از خبرگزاری های مربوط به صدا سیما نوشت :چندی پیش مسئولان کویتی اعلام کردند در ازای ازدواج اتباع خارجی با زنان بیوه کویتی به آنها پاداش هایی اعطا می شود. اما در جدیدترین اقدام، روسیه هم به دنبال ایجاد مشوق هایی برای ازدواج اتباع خارجی با دختران روس است. اقدامی که بیش از پیش به دلیل افزایش میزان دختران مجرد در این کشور است.
 
این نهاد خبری وابسته به تلویزیون همچنین نوشت: “ولادیمیر بعرطش، رئیس شورای فدرال روسیه، اعلام کرده که قرار است پارلمان هفته آینده قانون جنجال برانگیزی را درباره ازدواج دختران روس با مردان خارجی به بحث و بررسی بگذارد.”
 

دروغ آوریل و گاف خبرگزاری های ایرانی

 
بعد از انتشار این خبر، در فضای مجازی، خیلی از کاربران ایرانی درباره این موضوع اظهارنظر کردند و حتی #دخترروس فراگیر شد حال مشخص شده که این خبر از اساس دروغ بوده و به عبارتی دروغ اول آوریل بوده است این خبر از سوی یکی از سایت های عربی منتشر شد و حتی کسی توجه نکرد که “رئیس شورای فدرال روسیه”، نام خانوادگی عربی “بعرطش” دارد.
 
جالب است همین خبرگزاری در جدیدترین گاف خبری خود مدعی شده است مردان غربی هم برای ازدواج با دختران روسیه وسوسه شدند او برای این ادعای خود عکس چند سایت غیرمعتبر عربی زبان رو هم منتشر کرده است
 
 
گردآوری : سایت فتوکده
منبع : خبرگزاری
 
 
این مطلب کامل بود ؟ 1 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران