سایت فتوکده

ازدواج تام کروز با دختر 22 ساله

ازدواج تام کروز با دختر 22 ساله,جنجال دوست دختر جدید تام کروز,ازدواج مجدد تام کروز,ازدواج بازیگر هالیوود با دختر 22 ساله جنجالی شد,تام کروز 53 ساله و دختر.

ازدواج مجدد تام کروز با دختر 22 ساله    . . . Tom Cruise

.

.

عکس جدید تام کروز و جنجال دوست دختر 22 سالش در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

نشریه «استار» با گذاشتن خبر ازدواج مجدد تام کروز روی جلد خود، بار دیگر تام کروز را در مرکز شایعات قرار داد.
 .
به نقل از آسوشیتدپرس، در حالی خبر ازدواج تام کروز ۵۳ ساله برای چهارمین بار به سوژه داغ مطبوعات بدل شده که این بار از امیلی توماس دستیار ۲۲ ساله وی به عنوان همسر جدیدش یاد می‌شود.
 .
ازدواج مجدد تام کروز با دختر 22 ساله,جنجال دوست دختر جدید تام کروز,ازدواج مجدد تام کروز,ازدواج بازیگر هالیوود با دتر 22 ساله جنجالی شد,تام کروز 53 ساله  .
مجله «استار» از قول منابع خود در مراکش این خبر را نقل کرده است. این در حالی است که کروز برای فیلمبرداری فیلم بعدی «مامور غیرممکن» در این کشور به سر می‌برد.
 .
در پاسخ به این شایعه برخی از منابع نیز آن را نادرست خوانده‌اند و می‌گویند گزارش این مجله متکی بر مستندات ارایه نشده است.
 .
تام کروز که سه سالی از جدایی‌اش از کیتی هولمز می‌گذرد، بر طبق خبرهای متعدد به دلیل باورش به ساینتولوژی و بنا به دستور رهبر این فرقه از همسرش جدا شد. او به همین دلایل اجازه ندارد تا با دخترش چندان ارتباط داشته باشد. عامل جدایی وی از نیکول کیدمن نیز همین مساله بود. او یک بار نیز در اوایل جوانی با هنرپیشه‌ای که چند سال از خودش بزرگتر بود ازدواج کرده بود.
 .
ازدواج مجدد تام کروز با دختر 22 ساله,جنجال دوست دختر جدید تام کروز,ازدواج مجدد تام کروز,ازدواج بازیگر هالیوود با دتر 22 ساله جنجالی شد,تام کروز 53 ساله.
ساینتولوژی یا مکتب علم گرایی، مجموعه‌ای از تعالیم است که ال رون هابارد نویسنده داستان‌های علمی تخیلی آن را توسعه بخشید. علم گرایی به معنای اعتقاد به لزوم محوریت علوم تجربی و روش تجربی در همه شئون زندگی است​.
.
ازدواج مجدد تام کروز با دختر 22 ساله,جنجال دوست دختر جدید تام کروز,ازدواج مجدد تام کروز,ازدواج بازیگر هالیوود با دتر 22 ساله جنجالی شد,تام کروز 53 ساله.

.

.
.
ازدواج تام کروز با دختر 22 ساله,جنجال دوست دختر جدید تام کروز,ازدواج مجدد تام کروز,ازدواج بازیگر هالیوود با دختر 22 ساله جنجالی شد,تام کروز 53 ساله و دختر
این مطلب کامل بود ؟ 2 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران