سایت فتوکده

ازدواج مجدد فرزاد حسنی

ازدواج مجدد فرزاد حسنی با زهرا عاملی,ازدواج دوم فرزاد حسنی,عکس زن دوم فرزاد حسنی,عکس زهرا عاملی همسر دوم فرزاد حسنی,اینستاگرام فرزاد حسنی,حسنی ازدواج کرد .

ازدواج مجدد فرزاد حسنی       . . . Farzad – Zahra

.

فرزاد حسنی در حالی خانم عاملی را روی خط برنامه رادیویی‌ اش «موسیقی من» آورد

که مدتی پیش تقدیم کردن یک ترانه از طرف خانم شاعر به آقای مجری دردسرساز شده بود . . .

.

.

جنجال فرزاد حسنی و زهرا عاملی در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.


برای دیدن بیوگرافی فرزاد حسنی اینجا کلیک کنید

 


 

 فرزاد حسنی کوتاه نمی‌آید! مجری ماجراجوی رادیو و تلویزیون که بعد از اختتامیه جشنواره فجر با انتقاد به مهران مدیری خبرساز شده بود، در روزهای گذشته هم به خاطر کل‌کل با فردوسی‌پور روی جلد روزنامه‌ها رفت و هم مصاحبه‌اش با زهرا عاملی ترانه‌سرا موج درست کرد.

.

ازدواج مجدد فرزاد حسنی با زهرا عاملی,ازدواج دوم فرزاد حسنی,عکس زن دوم فرزاد حسنی,عکس زهرا عاملی همسر دوم فرزاد حسنی,اینستاگرام فرزاد حسنی,حسنی ازدواج کرد.

حسنی البته بعدتر این جمله را که «فردوسی‌پور شانس آورد من ورزشی نیستم.» شدیدا تکذیب کرد، اما حرف‌های خانم عاملی و اعتراف به این که همسر دوم شوهر خودش است و ترانه «عشق دوم» را هم با همین انگیزه سروده و به احسان خواجه‌امیری داده، همچنان در فضای مجازی بازتاب دارد. فرزاد حسنی در حالی خانم عاملی را روی خط برنامه رادیویی‌اش «موسیقی من» آورد که مدتی پیش تقدیم کردن یک ترانه از طرف خانم شاعر به آقای مجری دردسرساز شده بود؛ دردسری که حسنی سعی کرد با یک متن سنگین و محترمانه و یک شعر کوتاه به آن پاسخ دهد…

.


.

شعر زهرا عاملی برای فرزاد حسنی در عکس زیر آمده است:

 

جنجال فرزاد حسنی با زهرا عاملی,عشق دوم فرزاد حسنی,فرزاد حسنی و زهرا عاملی,رابطه فرزاد حسنی و زهرا عاملی,رابطه زهرا عاملی و فرزاد حسنی,عکس زهرا عاملی و حسنی

 

 

خبر ازدواج این دو با یکدیگر شایعه و کذب می باشد

 

برای دیدن بیوگرافی فرزاد حسنی اینجا کلیک کنید

 

برای دیدن بیوگرافی زهرا عاملی اینجا کلیک کنید

 

این مطلب کامل بود ؟ 8 12

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران