سایت فتوکده

ازدواج پسر 16 ساله با دو دختر همزمان

.ازدواج پسر 16 ساله با دو دختر همزمان,ازدواج همزمان با دو دختر در ایران,عکس داماد با دو عروس همزمان,اتفاقی عجیب در ایران,دو دختر عروس همزمان یک داماد ایرانی

.

پسر ۱۶ ساله ایرانی که در یک شب و به طور همزمان با دو دختر ازدواج کرده، با گذشت دو هفته از عروسی میگوید

.


.

.

ازدواج با دو دختر همزمان در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

پسر ۱۶ ساله ایرانی که در یک شب و به طور همزمان با دو دختر ازدواج کرده، با گذشت دو هفته از عروسی میگوید از زندگی مشترک با هر دو عروس احساس خوشبختی میکند. این داماد نوجوان همراه با همسرانش در خانه پدری زندگی میکند و برای هر عروس، اتاق جداگانه ای در نظر گرفته است.

.

محمد در یک شب با دو دختر به پای سفره عقد نشست و با حمایت مالی خانواده‌اش، مراسم عروسی مفصلی برای دو نوعروسش تدارک دید. او که در مرز کاشمر و نیشابور زندگی میکند، عاشق دختر همسایه اش شد در حالی که خانواده ها دختر عمه اش را برای او نامزد کرده بودند و قرار بود با دختر عمه اش به نام فاطمه ازدواج کند؛ وقتی موضوع ازدواج با دختر همسایه را در خانواده اش مطرح کرد با مخالفت شدید آنها روبه رو شد، چون در سنت آنها رسم بود که حتماً پسر جوان با دختر یکی از بستگان ازدواج کند، ضمن اینکه از بچگی خانواده‌ها قرار ازدواج این پسر دایی و دختر عمه را گذاشته بودند.

.

ازدواج پسر 16 ساله با دو دختر همزمان,ازدواج همزمان با دو دختر در ایران,عکس داماد با دو عروس هزمان,اتفاقی عجیب در ایران,دو دختر عروس همزمان یک داماد ایرانی
.

پسر ۱۶ ساله وقتی مخالفت خانواده اش را برای ازدواج با دختر همسایه دید آنها را تهدید کرد که اگر این دختر را برایش نگیرند، خانواده را برای همیشه ترک میکند و قید ازدواج با دختر عمه اش را می زند. به این ترتیب خانواده ها موافقت کردند آقا محمد با دختر عمه برای رعایت سنت خانوادگی و با دختر همسایه به خاطر عشق و علاقه ازدواج کند.

.

داماد نوجوان با زرنگی بالاخره به خواسته اش رسید و شب عروسی هر دو عروس در کنارش نشستند و خطبه عقد خوانده شد. هر دو عروس بله را گفتند و محمد با لبخند رضایت به آرزویش رسید و نوعروسشان با او به حجله رفتند. اکنون که حدود دو هفته از عروسی این نوجوان با دو عروس می گذرد، او از زندگی اش راضی است و میگوید: من سربازی نرفته ام. امیدوارم حالا با داشتن دو عروس بتوانم معاف شوم چون باید خرج زندگی دو نفر را تامین کنم، در واقع مرد دو تا خانواده هستم و به همه پسرهای ایرانی توصیه میکنم مثل من دوتا زن داشته باشند که از زندگی لذت ببرند!

.


.

.

ازدواج پسر 16 ساله با دو دختر همزمان,ازدواج همزمان با دو دختر در ایران,عکس داماد با دو عروس همزمان

این مطلب کامل بود ؟ 3 19

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران