سایت فتوکده

استخدام آموزش پرورش 94

استخدام آموزش پرورش 94,آموزش پرورش,استخدام 5 هزار نفر در آموزش پرورش

استخدام آموزش پرورش 94,آموزش پرورش,استخدام 5 هزار نفر در آموزش پرورش,استخدام آموزش پرورش در سال 94,استخدام اموزش وپرورش 1394,استخدام رسمی دولتی آموزش پرورش.

استخدام ۵ هزار نفر در آموزش‌ و پرورش   . . . Estekhtam

.

.

استخدام آموزش پرورش در سازمان سنجش در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

مجوز استخدام ۵ هزار نفر در آموزش‌ و پرورش صادر شد‌

.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، علی‌اصغر فانی صبح امروز در گردهمایی بزرگ فرهنگیان شهرستان رزن، با اشاره به دریافت مجوز استخدام در وزارت آموزش‌ و پرورش اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که در 6 ماه گذشته انجام گرفته است، روز گذشته مجوز استخدام در آموزش و پرورش توسط سازمان مدیریت ابلاغ شد و وزارت آموزش و پرورش مجوز استخدام برای 5 هزار نیروی انسانی را دریافت کرد.

.

وی افزود: در دستورالعملی که در روزهای آتی صادر می‌شود، فرزندان فرهنگیان و همچنین مربیان پیش‌دبستانی که در سال‌های گذشته در این دستگاه خدمت می‌کردند در اولویت استخدام قرار می‌گیرند.وی تصریح کرد: براساس ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، آموزش و پرورش علاوه بر پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری می‌تواند از بین افراد دارای مدرک کارشناسی با برگزاری آزمون نسبت به پذیرش نیروی انسانی اقدام کنند.

.

فانی گفت: این افراد در یک دوره یک ساله در دانشگاه فرهنگیان مورد تربیت معلمی و مهارتی قرار می‌گیرند و سپس به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند.

.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پیگیری مجدانه و برنامه‌ریزی مناسب به منظور رفع مشکلات معیشتی فرهنگیان با افزایش بودجه آموزش و پرورش، گفت: در حالی که بودجه کل دولت در سال 93 نسبت به 92 تنها 11 درصد افزایش داشته است، بودجه مصوب بخش آموزش و پرورش 26 درصد افزایش را نشان می‌دهد؛ همچنین بودجه 94 در بخش آموزش و پرورش نسبت به بودجه مصوب سال 93، 23 درصد رشد داشته که این امر نشان از توجه دولت در حد مقدورات خود نسبت به ارتقای معیشت فرهنگیان دارد.

.

فانی با بیان اینکه بومی‌گزینی یکی از سیاست‌های آموزش و پرورش در دولت یازدهم است، عنوان کرد: یکی از مشکلاتی که آموزش و پرورش با آن مواجه است اکنون معلمان در مناطق غیر جغرافیایی خود استخدام شدند و هر ساله با حجم فراوانی متقاضیان انتقالی به مناطق مواجه هستیم، در این راستا یک میلیون نیروی آموزش و پرورش به لحاظ جنسیت، رشته و جایگاه جغرافیایی به صورت مناسب توزیع نشدند.

.

وی متوازن‌سازی نیروی انسانی را از برنامه‌های آموزش و پرورش برشمرد و افزود: در سال 93 برای نخستین بار قانون بومی‌گزینی اجرایی شد به طوری که کشور به بوم‌هایی تقسیم شد و پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان براساس بومی بودن انجام گرفت.

.


.

جزییات مربوط به آزمون استخدامی در حال تدوین است

.

عبدالرسول عمادی رئیس سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که اطلاعیه‌ای در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش منعکس شده که از متقاضیان درخواست دارد برای ثبت نام در آزمون به آدرس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از تاریخ 20 اردیبهشت مراجعه کنند،‌اظهار داشت:‌ اطلاعیه‌ای که در این خصوص منعکس شده جعلی است.

.

وی افوزد:‌ مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش هیچ اطلاعیه‌ای در رابطه با آزمون استخدامی صادر نکرده است. هنوز جزییات مربوط به آزمون استخدامی در حال تدوین است و باید سهمیه‌ها و امتیازات مربوطه از سوی آموزش و پرورش مشخص شود و پس از آن برای اجرا به ما ابلاغ خواهد شد.

.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: احتمالا این مرکز متولی برگزاری آزمون استخدامی باشد.

.

به گزارش تسنیم،‌طی روزهای اخیر اطلاعیه‌ای در برخی سایت‌ها منعکس شده که از متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش درخواست دارد تا برای ثبت نام به سایت مرکز سنجش آموزش و پرورش مراجعه کنند و در این اطلاعیه منابع آزمون استخدامی نیز مشخص شده است.

.


.

.

.استخدام آموزش پرورش 94,آموزش پرورش,استخدام 5 هزار نفر در آموزش پرورش,استخدام آموزش پرورش در سال 94,استخدام اموزش وپرورش 1394,استخدام رسمی دولتی آموزش پرورش,استخدام آموزش پرورش,استخدام آموزش پرورش 94,استخدام آموزش پرورش 94,استخدام آموزش پرورش 94,استخدام آموزش پرورش خوزستان,استخدام آموزش پرورش در سال 94,استخدام اموزش وپرورش سال94,استخدام آموزش پرورش اصفهان,استخدام اموزش پرورش سال 94,آموزش پرورش,آموزش پرورش 1394,آموزش وپرورش فارس,استخدام آموزش پرورش گیلان,استخدام آموزش پرورش مشهد,استخدام آموزش پرورش خراسان رضوی,استخدام آموزش پرورش استان مرکزی,استخدام آموزش پرورش شیراز,استخدام آموزش پرورش تبریز

این مطلب کامل بود ؟ 2 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران