سایت فتوکده

اسموتی طالبی و خواص آن (جدید)

اسموتی طالبی و خواص آن,نحوی درست کردن آب طالبی خوشمزه,یخ در بهشت

اسموتی طالبی و خواص آن,نحوی درست کردن آب طالبی خوشمزه,یخ در بهشت با طعم طالبی,اسمونی و کوکتل خوشمزه طالبی,خواص طالبی,آب میوه طالبی و خواص آن,نوشیدنی خنک.

اسموتی طالبی و خواص آن      . . . Honeydew

.

.

نحوی درست کردن اسموتی خوشمزه  در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

اسموتی طالبی

 .
طبیعت : گرم
میوه ی طالبی دارای طبعی گرم و میوه ای تابستانی است و از بهترین منابع ویتامین C و A می باشد زیرا طالبی دارای بتاکاروتن است که یک آنتی اکسیدان به شمار می رودطالبی به دلیل خواص ارزنده ای که دارد در سلامت و شادابی پوست و بهبود بینایی بسیار موثر است و از اینرو در تهیه ماسک های زیبایی بسیار کاربرد دارد.طالبی موجب افزایش وزن می گردد و دارای قند است لذا کسانی که به بیماری قند مبتلا هستند باید آنرا با احتیاط مصرف نمایند .
.

خواص طالبی

.
اشتها آور ، ملین و ادرار اور است  –  طالبی برای بهبود وضعیت کسانی که دارای بیماری های تنفسی هستند بسیار موثر است زیرا دارای موادی است که همانند آنتی اکسیدان عمل می نمایند  – طالبی و گرمک دارای فیبر زیادی هستند و بنابراین برای رفع یبوست بسیار مفید می باشند .
.
در یك فنجان آب طالبی فقط 56 كالری انرژی وجود دارد ولی 129% نیاز روزانه ما به ویتامین آ را تامین می كند  – این میوه موجب بهبود کم خونی می گردد – وشت طالبی برای تسكین سوختگی های سطحی و یا درمان ورم پوست موثر است  – کسانی که ورم معده و یا بیماری قند دارند باید در مصرف طالبی احتیاط نمایند .
.

 طرز تهیه اسموتی طالبی

.
یک عدد بستنی وانیلی – چهار قاشق ابتدا طالبی را به قطعات درشت خرد کرده و به مدت 30 دقیقه در فریزر قرار دهید تا یخ زده شود  و بعد در مخلوط کن ریخته و بستنی را به آن اضافه نمایید تا به حالتی یک دست و غلیظ در بیاید پس از این کار اسموتی طالبی شما اماده است و می توانید از خواص ارزشمند میوه ی طالبی بهره مند گردید.
 
.

.

.
.
اسموتی طالبی و خواص آن,نحوی درست کردن آب طالبی خوشمزه,یخ در بهشت با طعم طالبی,اسمونی و کوکتل خوشمزه طالبی,خواص طالبی,آب میوه طالبی و خواص آن,نوشیدنی خنک
این مطلب کامل بود ؟ 2 2

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران