سایت فتوکده

اس اس کوتوپاکسی بعد از 90 سال از مثلث برمودا پیدا شد

کشتی آمریکا بعد از 90 سال از مثلث برمودا پیدا شد,کشتی اس اس کوتوپاکسی

 کشتی آمریکا بعد از 90 سال از مثلث برمودا پیدا شد,کشتی اس اس کوتوپاکسی بعد از 90 سال پیدا شد,پیدا شدن کشتی آمریکایی که در مثلث برمدا گم شده بود,مثلث برمودا,عکس کشتی کشتی اس اس کوتوپاکسی بعد از 90 سال.

کشتی آمریکا بعد از 90 سال از مثلث برمودا پیدا شد

.

کشتی اس اس کوتوپاکسی بعد از 90 سال که در مثلث برمودا گم شده بود پیدا شد …. !

.

.

اس اس کوتوپاکسی بعد از 90 سال از مثلث برمودا پیدا شد در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

کشتی اس اس کوتوپاکسی که ۹۰ سال پیش (دسامبر ۱۹۲۵) با ۳۲ خدمه و محموله ذغال سنگ در مسیر ایالت کارولینای آمریکا به سمت کوبا بطور اسرارآمیزی در مثلت برمودا گم شده بود، ناگهان در آب‌های ساحلی غرب هاوانا پایتخت کوبا پیدا شد!

.

تلاش ماموران شگفت زده‌ی نیروی دریایی کوبا برای تماس با کاپیتان یا خدمه کشتی که به سمت ساحل هاوانا در حرکت بود، بی نتیجه ماند و هیچ انسانی در داخل کشتی پیدا نشد! معلوم نیست آنها در ۹۰ سال گذشته چه بر سرشان آمده و کشتی چه ماجراهایی رو پشت سر گذاشته است. با گذشت بیش از یک قرن، راز مثلت مرگبار برمودا هنوز کشف نشده است!

.
BERMUDA TRIANGLE: SHIP REAPPEARS 90 YEARS AFTER GOING MISSING

.

در صورت درز اطلاعات جدید این مطلب بروز رسانی خواهد شد

.


.

.

 کشتی آمریکا بعد از 90 سال از مثلث برمودا پیدا شد,کشتی اس اس کوتوپاکسی بعد از 90 سال پیدا شد,پیدا شدن کشتی آمریکایی که در مثلث برمدا گم شده بود,مثلث برمودا,عکس کشتی کشتی اس اس کوتوپاکسی بعد از 90 سال,کشتی SS Cotopaxi  پیدا شد,راز کشتی گم شده SS Cotopaxi  در مثلث برمودا,اس اس کوتوپاکسی بعد از 90 سال از مثلث برمودا پیدا شد

این مطلب کامل بود ؟ 3 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران