سایت فتوکده

اس ام اس احمدی نژاد به سحر قریشی

.

 

  طنز احمدی نژاد و بازیگران زن
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

بهاره افشاری

 

بهاره افشاری در مصاحبه با رضا رشیدپور در برنامه دید در شب گفته: احمدی نژاد سه بار دعوتم کرد، نرفتم!

 

جدای از اینکه باید دید احمدی نژاد در آن همه کار (از ساعت 5 صبح تا یک نیمه شب) با این خانم بازیگر چه کار داشته که سه بار دعوتش کرده و این بازیگر هم چطور سه بار به رییس جمهور مردمی و محبوب و میلیونی کشور «نه» گفته، تصور کنید، باقی بازیگران سینما نیز از آن دوران هشت ساله باشکوه هنر و هنرمند و رحیم مشایی بگویند.

 


 

سحر قریشی :

 

قریشی با اشاره به تصویر رحیم مشایی: این آقا رو می شناسم، نگبهان موزه سینماس، نه؟

 

رشید پور: خانم رییس دفتر احمدی نژاد بوده، حامی هنرمندان بویژه بازیگران.

 

قریشی: آهان شناختم! یادمه…خیلی دنبال دیدار من و احمدی نژاد بود. حتی موبایل منو داده بود به احمدی نژاد. شاید باورتون نشه، ولی اینقدر احمدی نژاد بهم اس ام اس زد که شماره شو بلاک کردم. بهاره در جریانه.

 


 

بهنوش بختیاری

 

من هر شب فالوور های جدیدم رو چک می کنم و به هر کدوم برسم جواب میدم، اما یکی از جالب ترین فالوور های من،دکتر احمدی نژاد بود. هر شب می اومد منو لایک می کرد. اینقدر پیگیر صفحه من بود که نگو. البته این آخری ها آن فالوور ش کردم دیگه از شور به درش کرده بود.

 


 

لیلا اوتادی

 

یکی از تلخ ترین دوران زندگی کاری من، دولت دوم احمدی نژاد بود، هر روز صبح قبل از ساعت 8، از یه شماره عجیب بهم زنگ می زد و می گفت “من احمدی نژاد هستم، خوشحال می شم در دفتر شما رو ببینم.”

 

آقا من اصلا باور نمی کردم تا اینکه با موبایل خودش برام اس ام اس زد. جواب ندادم. بعد هر روز میس می نداخت و می نوشت من محمود احمدی نژاد هستم، رییس جمهور کشور. منم شماره شو سیو کردم، هر زمان زنگ میزد، رد میدادم که الان در جلسه م! خیلی خوش می گذشت البته یکی دو ماهی خیلی اذیت شدم ولی الان برام خاطره خوش مزه ای شده.

 


 

مریم کاویانی

 

به خاطر احمدی نژاد ایمیل م رو عوض کردم… روزی دو تا ایمیل داشتم که من احمدی نژاد هستم و برای میزبانی از شما در نهاد ریاست جمهوری در خدمتیم. من باورم نمی شد که…دیلیت می کردم. بعدها روزی 14 تا ایمیل دریافت می کردم. مجبور شدم گزارش اسپم بدم دیگه نبینم. یادم نمی ره اوایل ایمیلم دچار مشکل شد و بعد از یک هفته هم مجبور شدم کلا ایمیل جدید درست کنم.

 


 

شبنم قلی خانی

 

وقتی قرار شد برم استرالیا، تو صفحه فیس بوک، پیام هایی دریافت می کردم که کجا خانم قلی خانی؟ اگر مشکلی هست من می تونم حلش کنم، بعد هم شماره دفتر و موبایل و …آخرش هم نوشته بود محمود احمدی نژاد.

 

اینقدر برام خنده دار و شگفت آور بود که فقط با شکلک جواب میدادم. بعدها بهم گفتن خودش بوده!

 


 

نیوشا ضیغمی

 

من در شبکه های مجازی حضور نداشتم و هر روز در محل کار شوهرم بودم. یادم هست سال 89 هر روز پیک موتوری می آمد و می گفت از نهاد ریاست جمهوری هستم و دعوت نامه احمدی نژاد رو براتون اوردم. نامه ها رو نگه داشتم، حدود 43 تا دعوت نامه با امضای احمدی نژاد. اواخر به پیک موتوری پول دادم گفتم، نیار نیست این همه راه بیای، نگهدار پیش خودت ولی بگو اوردم!

 


 

دفتر احمدی نژاد تکذیب کرد

 

با توجه به حضور فعال و همیشه در صحنه دفتر محمود احمدی نژاد، بعید نیست امروز – فردا مصاحبه خانم افشاری تکذیب شود؛ متن این تکذیبیه می تواند بدین شکل باشد

 

ملت شریف و عزیز ایران

 

بدینوسیله ضمن ابراز امیدواری برای بازگشت بهار، به استحضار می رساند مصاحبه آن خانم بازیگر کل یوم تکذیب می شود. خادم ملت ایران هیچگاه از هیچ بازیگری دعوتی نداشته و احیانا این خانم بازیگر تحت فشار استوانه های دروغین زر و زور و تزویر این مصاحبه را انجام داده است؛ آن هم در شرایطی که خادم ملت ایران، از حضور رییس جمهوری فرانسه روی فرش قرمز و دیدن آن صحنه دیدار پری روز روحانی در فرانسه، و بعد هم حضور در ایتالیا با آن همه اسکورت، خیلی دلگیر و متاسف است. رییس جمهور ملت ایران باید در کشورهای خاکی حضور یابد نه استکباریون.

 

همه رسانه ها را به رعایت تقوا و دعا برای حضور واقعی بهار دعوت می کنیم
دفتر خادم دائمی ملت ایران
هشتم بهمن

 

منبع : پارسینه

 


 

.

.

اس ام اس احمدی نژاد به سحر قریشی,طنز احمدی نژاد و بازیگران زن,محمود احمدی نژاد و بهاره افشاری,احمدی نژاد و بهنوش بختیار,لیلا اوتادی و محمود احمدی نژاد,شبنم قلی خانی و دکتر احمدی نژاد,طنز احمدی نژاد و بازیگران زن,بازیگران زن و طن احمدی نژاد

این مطلب کامل بود ؟ 5 9
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران