سایت فتوکده

اعدام با ضد هوایی در کره شمالی

اعدام با ضد هوایی در کره شمالی,اعدام وزیر دفاع کره شمالی با ضد هوایی

اعدام با ضد هوایی در کره شمالی,اعدام وزیر دفاع کره شمالی با ضد هوایی,اعدام شوهر عمه کره شمالی,وزیر دفاع کره شمالی با ضد هوایی اعدام شد,اعدام عحیب کره شمالی.

کره شمالی وزیر دفاع‌ اش را با شلیک ضدهوایی اعدام کرد . . . Korea

.

.

اعدام با ضدهوایی در کره جنوبی در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.


.

سرویس جاسوسی کره جنوبی اعلام کرد که وزیر دفاع کره شمالی به جرم “خیانت” با شلیک ضدهوایی کشته شده است. هیون یونگ چول ۶۶ ساله٬ به جرم چرت زدن در نشستی نظامی با حضور کیم جونگ اون به اعدام محکوم شد.

.

سرویس جاسوسی ملی کره جنوبی(NIS) روز سه‌شنبه (۲۲ اردیبهشت٬ ۱۲ مه) در نشستی محرمانه با نمایندگان پارلمان این کشور اعلام کرد که هیون یونگ چول٬ وزیر دفاع کره شمالی با شلیک ضدهوایی در یک پایگاه نظامی در شمال پیونگ یانگ کشته شده است. وی پیش‌تر به جرم خوابیدن در نشستی که کیم جونگ اون٬ رهبر کره شمالی هم در آن حضور داشت٬ به اعدام محکوم شده بود.
.
به گزارش خبرگزاری رویترز٬ اعدام وزیر دفاع کره شمالی با شلیک ضدهوایی در حضور صدها تن از مردم این کشور٬ تازه‌ترین اپیزود از سریال پالایش قدرت در پیونگ‌یانگ است که از زمان به قدرت رسیدن کیم جونگ اون جوان در سال ۲۰۱۱ با ریتم تندتری به پیش می‌رود.
.
هنوز مشخص نیست که سرویس اطلاعاتی کره جنوبی چگونه به این اطلاعات دست پیدا کرده و رویترز هنوز نتوانسته به‌صورت مستقل صحت و سقم گزارش‌های محرمانه دریافتی از کره شمالی را تایید کند.
.
کره جنوبی: کیم جونگ اون مخالفان خود را اعدام می‌کند

.

هیون یونگ چول ۶۶ ساله که آخرین سخنرانی عمومی‌اش در یک کنفرانس امنیتی در مسکو در ماه آوریل بود٬ به گفته نمایندگان پارلمان کره جنوبی٬ انتقاداتی را هم علیه رهبر کره شمالی مطرح و در چندین مورد از دستورات او سرپیچی کرده بود. او اواخر آوریل بازداشت و سه روز بعد بدون طی فرآیند دادرسی اعدام شده است.
.
سرویس جاسوسی کره جنوبی اواخر ماه آوریل اعلام کرده بود که کیم جونگ اون دستور اعدام ۱۵ تن از مقامات ارشد حکومتش را به جرم به چالش کشیدن اقتدار رهبری صادر کرده است. در مجموع تا کنون نزدیک به ۷۰ تن از مقامات بلندپایه حکومت کمونیستی پیونگ‌یانگ پس از نشستن کیم جونگ اون بر مسند قدرت اعدام شده‌اند.

.
رهبر کره شمالی از اعدام شوهرعمه‌اش دفاع کرد

.

منابع آگاه می‌گویند اوضاع سیاست داخلی در کره شمالی این روزها به شدت آشفته است و به نظر می‌رسد بسیاری از نخبگان حکومتی و مدیران سطوح میانی نسبت به رهبری کیم جونگ اون انتقادات جدی دارند و او برای مقابله با این روند و تثبیت جایگاهش٬ سیاست کشتار بی‌رحمانه و ارعاب را در پیش گرفته است.
.
در سال ۲۰۱۳ کیم جونگ اون دستور اعدام شوهرعمه خود را صادر کرد. جانگ سونگ تک ۶۷ ساله که از او به عنوان دومین فرد متنفذ در حلقه رهبری کره شمالی یاد می‌شد٬ به ایجاد انشعاب در حزب حاکم، فساد مالی، حیف‌ومیل کردن منابع و فروش مواد خام به چین متهم شد و در پی این ماجرا به همراه گروهی از مقامات هم‌فکرش با مجازات مرگ مواجه شد.

.


 

.

 .

اعدام با ضد هوایی در کره شمالی,اعدام وزیر دفاع کره شمالی با ضد هوایی,اعدام شوهر عمه کره شمالی,وزیر دفاع کره شمالی با ضد هوایی اعدام شد,اعدام عحیب کره شمالی

این مطلب کامل بود ؟ 0 1

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران