افشاگری بازیگران از ابتذال در سینما

.

 

  افشاگری بازیگران از ابتذال در سینما
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

افشاگری / بازیگران

 

به گزارش سایت فتوکده : ابتذال و فساد اخلاقی در سینمای ایران ! آری سینمای ایرانی که براحتی و آزادانه می توانند هر پیشنهاد بی شرمانه ای به هر بازیگر که بخواهند بدهند! سینمایی که ابزاری شده برای شهوت رانی عده ای سودجو آنهایی براحتی هر کسی که با اونا نباشه له می کنند،ابتدالی که از چندین سال پیش به گوش می رسید تا اینکه با خروج ناگهانی دوبازیگر ایرانی بنام چکامه چمن ماه و صدف طاهریان و افشاگری آنها از پشت پرده بعضی کارهای سینما جرات بیشتری به سایر بازیگران داد تا حرف های دلشان را بزنند …

 

 

 افشاگری بازیگران از ابتذال در سینما,افشاگری بازیگران زن,افشاگری پیشنهاد غیر اخلاقی به بازیگران زن ایرانی در سینما,ابتذال در پشت پرده سینما در ایران,افشاگری از موارد غیراخلاقی از بازیگران ایرانی,پشت پرده کثیف سینما در ایران,افشاگری گسترده بازیگران زن با عکس در مورد ابتذال در سینمای ایران,htah'vd,عکس بازیگران و پیشنهد غیراخلاقی برای بازیگری آنها,پیشنهاد غیراخلاقی تهیه کنندگان به بازیگران زن و مرد ایرانی 

پرستو صالحی :

«به یک تهیه کننده سر‌شناسی از سر درد دل گفتم: دلم یه کار طولانی می‌خواد گفت: اونی‌ام که بهت کار طولانی بده حال طولانی می‌خواد…

من هنوز ایمان دارم که تو هنر مقدس هفتم، هستند انسان‌هایی که بی‌درخواست و نیاز و… فقط و فقط به کارشون فکر می‌کنن و بس و متاسفم از وجود کسانی که هنر پاک آریایی را رو با ناحیه ۱۰ قدیم تهران اشتباه گرفتن…».

efshaghari-bazigaran-ir-photokade (2) 

ماهایا پطروسیان :

پس از این «ماهایا پطروسیان» پیرامون صحبت‌های پرستو صالحی مبنی بر وجود فساد در سینمای ایران به واسطه افراد سود‌جو، گفت: من کم و بیش ‌این حرف‌ها را شنیده‌ام، البته این حرف‌ها، حرف‌های جدیدی نیست و این اتفاقات، اتفاقاتی است که سال‌هاست رخ می‌دهد. بیش از ۱۵ سال است که بسیاری از سینماگران درباره وضعیت نابسامان سینمای ایران هشدار می‌دهند و صحبت می‌کنند.

efshaghari-bazigaran-ir-photokade (3) 

امین تارخ :

امین تارخ نیز گفت: دختری را سراغ دارم، بعد از اینکه به برخی خواسته‌ها جواب مثبت نداد، او را با قرار‌داد بسته شده کنار گذاشتند و او بعد از این ماجرا موهایش را از ته تراشید و چند دفعه زمزمه خودکشی سر داد.

آری؛ بی توجهی و بی اهمیتی به ابتذال پشت پرده سینمای ایران همچنان روندی صعودی در پیش گرفت تا جایی که چندی پیش کشف حجاب قراردادن عکس های دیده نشده یکی دیگر از بازیگران زن در صفحه شخصی اینستاگرامش موج جدیدی را روانه رسانه ها کرد چراکه وی در توجیح رفتار خویش، درخواست های شرم آور برخی موسسات و شرکت‌های سینمایی و حتی برخی کارگردانان و تهیه کنندگان برای بازی دادن وی در فیلم‌های مختلف را مطرح ساخته بود.

efshaghari-bazigaran-ir-photokade (4) 

فقیهه سلطانی :

پس ازاین بود که فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون با تایید بخشی از سخنان صدف طاهریان – که به تازگی کشف حجاب کرده بود نوشت:

خانم صدف طاهریان … حرفهای شما در مورد عده ی زیادی از دست اندرکاران سینمای ما متاسفانه، متاسفانه و متاسفانه، کاملا درست و مورد تایید هست.سریال دنباله دار کشف حجاب برخی بازیگران زن ایرانی از جمله صدف طاهریان و چکامه چمن ماه باعث شد سایر بازیگران نسبت به این اتفاق واکنش نشان دهند  و از ابتذال سینمای ایران و کناره گیری از عرصه هنر به دلیل پیشنهادهای بی شرمانه پرده بردارند.

efshaghari-bazigaran-ir-photokade (5) 

پروانه معصومی :

این بازیگر پیشکسوت با اشاره به اینکه فضای فعلی سینما در دست عده‌ای سودجو و غیرسینمایی است گفت: به جرئت می‌توانم بگویم پشت‌صحنه فیلم‌هایی که قبل از انقلاب ساخته می‌شد به مراتب از پشت‌صحنه‌های فیلم‌های امروز پاک‌تر و سالم‌تر بود.

efshaghari-bazigaran-ir-photokade (6) 

السا فیروز آذر :

فیروزآذر در گفتگویی اظهار داشت: با عده بسیاری از  کارگردانانی روبه رو هستیم  که به جای آنکه بازیگران شایسته را در تئاتر یا فیلم های شایسته و کلاس های آموزشی جستجو کنند و یا حداقل با تست گرفتن و آگاهی به استعداد افراد آنها را شناسایی کنند،در محافل و مهمانی ها به دنبال کشف بازیگر است،

که مسلما به این بی اخلاقی دامن می زند. برای این قبیل کارگردانان فرق نمی کند که طراح صحنه یا فیلمبردار و سایر عوامل چه میزان خلاق و حرفه ای هستند بلکه بیشتر حواشی کار برایشان مطرح بوده و بر این اندیشه اند که تا چه میزان این افراد زیر دست می توانند کمبود های روحی روانی جنسی و مالی آنها را تامین کنند.

efshaghari-bazigaran-ir-photokade (1) 

شاهرخ استخری:

وی نیز در راستای ابتذال سینما گفت: همین الان یک بازیگر جوانی که اول راه است و حاضر است هرکاری بکند، به من نشان بدهید تا به او بگویم چه کار کند تا بتوانید ستاره سینما بشود، خیلی هم نیاز به استعداد ندارد، شاید یک خانه مجردی به کارش بیاید

efshaghari-bazigaran-ir-photokade (7) 

حمیدرضا پگاه :

حمیدرضا پگاه اظهار داشت: متاسفانه اکنون بسیاری از افراد برای رسیدن به پول و شهرت سعی می کنند وارد عرصه سینما شوند در حالی که هم کسی که برای این کار پول می پردازد و همچنین کسی که آن را دریافت می کند در نهایت ضرر خواهند کرد.

وی افزود : پیشنهاد غیر اخلاقی و بی شرمانه خطاب به بانوان و همچنین پیشنهاد برای دریافت پول های کلان در ازای دادن نقش به آقایان همواره وجود داشته اما به دلیل اینکه این موارد به صورت شفاهی مطرح می شود نمی توان آنها را پیگیری قانونی کرد.

efshaghari-bazigaran-ir-photokade (8) 

ساناز سماواتی :

وی نیز گفت: اگر می توانی مهمانی های شبانه ای برگزار کنی یا بروی در مهمانی ها؛ می توانی کار کنی؛ بقیه اگر کار حرفه ای می کنند و در این مسائل نیستند کنار گذاشته و به مرور به وادی فراموشی سپرده می شوند.

efshaghari-bazigaran-ir-photokade (9) 

مرجان محتشم :

محتشم نیز از دیگر بازیگرانی است که خود را از این حرفه کنار کشیده است و می گوید از طریق طراحی داخلی امرار معاش می کند.

محتشم در همین زمینه اظهار داشته است: محبوبیت بین مردم چیزی نیست که بتوان به راحتی آن را بدست آورد ولی متاسفانه برخی ستارگان به دلیل ابزار شدن و ارتباطات غیراخلاقی که باعث شرمندگی و تاسف است محبوب شدند که به اعتقاد من این محبوبیت نیست.وی تاکید کرد: جایی برای کسانی که بخواهند با اعتقاد به خدا در عرصه ی سینما فعالیت سالم داشته باشند نیست و متاسفانه برعکس کسانی که تن به ارتباطات نامشروع می دهند در این عرصه بالا می روند.

efshaghari-bazigaran-ir-photokade (10) 

صبا کمالی :

صبا کمالی نیز چندی پیش در اعتراض به وضعیت حال حاضر سینمای ایران از فعالیت های هنری انصراف داد.

این هنرپیشه سینما گفت: من وقتی وارد این عرصه شدم شرایط خیلی محترمانه تر بود. اوضاع هنر نسبت به چند سال اخیر چه از نظر مالی و چه از نظر اخلاقی خیلی بهتر بود ولی چند سالی است که شرایط به گونه ای دیگری است.وی ادامه داد: امیدوارم شرایط درست شود اما باید بگویم که من بابت هر جواب ردی که به پیشنهاد وقیحانه تهیه کنندگان دادم آنها مرا ۵ سال به عقب پرت کردند، یک مشت موجودات حقیر که اسم دیگری را روی آنها نمی توان گذاشت.

داستان ابتذال در سینمای ایران بیش از دو دهه است که به موضوع روز تبدیل شده و امروز علاوه بر مشکل فیلم های مسئله دار و دیالوگ های نا به هنجار و خارج از عرف که نقد بسیاری از افراد و حتی بازیگران را به دنبال دارد، پشت پرده مفسده پیشنهادات بی شرمانه به بازیگران نیز وجه جدید این ابتذال شده است. از همین رو شاید لازم باشد وزارت ارشاد به عنوان متولی و مسئول اصلی از بین بردن و یا به حداقل راندن مفسده موجود در این بخش فرهنگی تغییر جدی و اساسی در روند فعالیت و نظارت خود اعمال کند.


.

.

 افشاگری بازیگران از ابتذال در سینما,افشاگری بازیگران زن,افشاگری پیشنهاد غیر اخلاقی به بازیگران زن ایرانی در سینما,ابتذال در پشت پرده سینما در ایران,افشاگری از موارد غیراخلاقی از بازیگران ایرانی,پشت پرده کثیف سینما در ایران,افشاگری گسترده بازیگران زن با عکس در مورد ابتذال در سینمای ایران,htah’vd,عکس بازیگران و پیشنهد غیراخلاقی برای بازیگری آنها,پیشنهاد غیراخلاقی تهیه کنندگان به بازیگران زن و مرد ایرانی

 

این مطلب کامل بود ؟ ۹ ۲

شما هم بخوانید