سایت فتوکده

افشاگری پولاد کیمیایی درباره خواهر ناتنی اش

افشاگری پولاد کیمیایی درباره خواهر ناتنی اش,گیلدا کیمیایی دختر مسعود کیمیایی,عکس دختر مسعود کیمیایی از همسر اولش,همسر اول مسعود کیمیایی,گیلدا کیمایی کجاست.

افشاگری پولاد کیمیایی درباره خواهر ناتنی اش گیلدا . . . Gilda

.

.

گیلدا کیمایی دختر مسعود کیمیایی از همسر اولش در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

این روزها این خبر که کارگردان فیلم‌هایی چون «قیصر» و «گوزن‌ها» دختری به نام گیلدا دارد، به سوژه رسانه‌های مجازی تبدیل شده است.

.

عکسی در صفحات مجازی بازنشر می شود که مسعود کیمیایی و همسرش زنده‌ یاد گیتی پاشایی را در روزهای جوانی در حالی نشان می دهد که دختری مقابل آنان ایستاده است.این عکس که براساس اعلام رسانه‌های مجازی از سوی پولاد کیمیایی پسر گیتی پاشایی و مسعود کیمیایی منتشر شده، نشان دهنده تصویر دختر بزرگ کیمیایی است.

.

افشاگری پولاد کیمیایی درباره خواهر ناتنی اش,گیلدا کیمیایی دختر مسعود کیمیایی,عکس دختر مسعود کیمیایی از همسر اولش,همسر اول مسعود کیمیایی,گیلدا کیمایی کجاست

.

یکی از عکس‌هایی که در پشت صحنه فیلم سینمایی «اعتراض» کیمیایی دیده می‌شود، نمایش دهنده تصویر دختربچه‌ای است که کلات در دست دارد. آن دختربچه نوه دختری کیمیایی است. گیلدا کیمیایی دختر مسعود کیمیایی سال‌هاست در خارج از ایران زندگی می‌کند.

.

او حاصل ازدواج کیمیایی و مهشید, نخستین همسر این فیلمساز صاحب‌ نام سینمای ایران می باشد.

.

کیمیایی کارگردان فیلم‌هایی چون «قیصر» و «گوزن‌ها» در سال‌های جوانی به خاطر ادای دین به فیلم «گیلدا» ساخته چارلز ویدرو نام دختر خود را گیلدا گذاشت.

.


.

.

.

این مطلب کامل بود ؟ 2 0
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران