سایت فتوکده

افشای اهدای مدال طلای سوریان به احمدی نژاد

.

 

  ویدیو افشاگری محمد بنا از پشت پرده اهدای مدال طلای سوریان
 

 


 
سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها
 

پدران و پسران بازیگر ایرانی

 

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پشت پرده اهدای مدال حمید سوریان به محمود احمدی نژاد را افشا کرد حمید سوریان در سال ۸۸ مدال طلای جهانی خود را به محمود احمدی‌ نژاد تقدیم کرد.

 

سوریان ۵ سال بعد و در برنامه زنده “بعضیا” در شبکه ۳ سیما اظهار کرد که آن اتفاق (تقدیم مدالش به احمدی‌ نژاد) تصمیم خودش نبوده و گفت آن اتفاق او را قوی‌ تر کرده او همچنین گفت از این پس قبل از حضور در هر برنامه‌ ای در مورد آن کسب اطلاع می‌کند اکنون محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پشت پرده این اتفاق را افشا کرده است.

 

[videojs mp4=”http://photokade.com/wp-content/uploads/hamidsorian-ahmadinejhad.mp4″ poster=”http://photokade.com/wp-content/uploads/mbana-efshagari-sorian.jpg” width=”500″ height=”281″]

 

وی در مصاحبه ای که با فارس انجام داده در این خصوص گفت:

 

سوریان به من زنگ زد و گفت که از او دعوت کرده اند به دیدار احمدی نژاد برود. اصلا خبر نداشت که چه اتفاقی قرار است رخ دهد و اصلا مدالی نبرده بود که اهدا کند. وی ادامه داد: همانجا تصمیم گرفته اند که او مدالش را تقدیم کنند. کاغذی دستش دادند و وقتی خواند فهمید که باید مدالش را تقدیم کند!

 


.

.

افشای اهدای مدال طلای سوریان به احمدی نژاد,فشاگری محمد بنا از پشت پرده اهدای احباری مدال طلای سوریان به محمود احمدی نژاد,افشاگری از مدال طلای حمید سوریان که به احمدی نژاد اهدا کرد

این مطلب کامل بود ؟ 1 0

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران