سایت فتوکده

افشای رابطه غیراخلاقی کریستیانو رونالدو

افشای رابطه غیراخلاقی کریستیانو رونالدو با دانیلا چاوز,رابطه غیر اخلاقی کریستین رونالدو و دانیلا چاورز,افشار رابطه پنهای رونالدو با دختر,جنجال رابطه غیراخلاقی کریس رونالدو .

افشای رابطه غیراخلاقی کریستیانو رونالدو        . . .  CR7

.

.

جنجال غیر اخلاقی کریستین رونالدو با دانیل چاوز در سایت فتوکده : http://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

بحران و جنجال تازه‌ای در زندگی کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال رئال مادرید! یک دختر مدل مجله غیر اخلاقی …با نام «دانییلا چاوز» امروز در مصاحبه جنجال برانگیزی که در مجله مکزیکی «ریفُرما» منتشر شده،اعلام کرد

.

در دوران روابط رسمی رونالدو و ایرینا شایک با رونالدو بطور مخفیانه در سفر به آمریکا رابطه غیراخلاقی داشته! این دختر جذاب اهل کشور شیلی مدعی شد که رونالدو عاشق این بود که با دخترهای مدل مجله (پلی میت) همبستر شود.

.

افشای رابطه غیراخلاقی کریستیانو رونالدو با دانیلا چاوز,رابطه غیر اخلاقی کریستین رونالدو و دانیلا چاورز,افشار رابطه پنهای رونالدو با دختر,جنجال رابطه غیراخلاقی کریس رونالدو.

دانییلا افزود تا بحال به احترام رونالدو از افشاگری خودداری کردم اما الان که مدتی است کریس و ایرینا از هم جدا شده‌اند، تصمیم گرفتم تا این حقیقت رو که رونالدو به دوست دخترش ایرینا سوپرمدل روسی دنیای فشن خیانت میکرده، رسانه‌ای کنم. امیدوارم ایرینا قبلا از این موضوع بویی نبرده باشه و دلیل بهم خوردن روابط این زوج مشهور، من نباشم.

.


.

.

افشای رابطه غیراخلاقی کریستیانو رونالدو با دانیلا چاوز,رابطه غیر اخلاقی کریستین رونالدو و دانیلا چاورز,افشار رابطه پنهای رونالدو با دختر,جنجال رابطه غیراخلاقی کریس رونالدو,عکس دانیلا چاوز دوست دختر پنهای کریستین رونالدو,رابطه غیرا خلاقی daniellachavezc و RONALDO

این مطلب کامل بود ؟ 5 7

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران