سایت فتوکده

افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی

افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی .

افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس     . . . Hasan Rouhani

.

مراسم افطاری شب گذشته ریس جمهوری با نمایندگان احزاب و تشکل‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب ، با حواشی جنجالی همراه بوده است ؛ حواشی که البته یکی از زیباترین صحنه های آن، روبوسی و کنار هم نشستن اصلاح طلبان و اصولگرایان بود.

.

.

عکسهای سیاسی ترین افطاری در ایران در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

غلامسحین کرباسچی که یکی از سخنرانان ای محفل بود، در اظهارات خود خواستار تشکیل مرکز گفت و گوی ملی شد و گفت که «همان طور که در مذاکرات سیاست خارجی با انسجام پیش میرویم میتوانیم در سیاست داخلی هم با گفت و گو و مذاکره به توافقاتی برسیم .»
.
کرباسچی چه گفت؟

.
در این مورد ، مصباحی مقدم به بخشی از سخنان کرباسچی چنین اشاره کرده است: رباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در این جلسه «میرحسین موسوی را به سید مظلوم تعبیر کرد» مصباحی مقد خود در این مورد گفته است: اگر بناست او سید مظلوم باشد لابد ظلم کننده به او نیز نظام است.

.

افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی.

کوهکن نیز گفته است: آقای کرباسچی نیز در این دیدار ضمن تطهیر سران فتنه گفت که این سید مظلوم (میرحسین موسوی) کلان نظام را قبول دارد و نیت بدی نداشت!
.
صلوات حاشیه ساز و دلجویی از پیرزن سالخورده

.
از سوی دیگر، گفته شده که صوات برخی حضار اصلاح طلب برای یکی از شخصیت های سیاسی، نهایتاً باعث خروج اعتراض آمیز مصباحی مقدم از جلسه شده است ، اما دیگر اصولگرایان از جلسه خارج نشده اند. مصباحی مقدم گفته که «به دلیل حمایت از سران فتنه، لسه را ترک کرده است»

.

افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی.

نکته دیگر این مراسم، حضور یک زن کهنسال با چادر مشکی بر سر میز حسن روحانی و تقدیم کتابش به رییس جمهوری بود. بر سر میز روحانی محمد رضا عارف ابوترابی و حسین فریدون و نهاوندیان و حداد عادل حضور داشتند.
.
این درحالیست که به نوشته برخی رسانه های مجازی، بلند نشدن افراد حاضر در این میز، هنگام حضور این زن سالخورده، تعجب همگان را برانگیخت اما آن زن سالخورده که هیچ کس او را نشناخت، کسی نبود جز اعظم طالقانی دختر مرحوم ایت الله طالقانی. آن طور که محمد رضا عارف اعلام کرده ، پس از شناخت خانم طالقانی از وی دلجویی شده است.
.
مصباحی مقدم: جلسه را ترک کردم، چون…
.
حجت الاسلام  غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با فارس، با اشاره به ترک جلسه ضیافت افطاری با رئیس جمهور از سوی برخی اصولگرایان اظهار داشت: بنده ضیافت افطاری رئیس جمهور را به دلیل حمایت‌هایی که از سران فتنه در این جلسه مطرح شد ترک کردم.

.

افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی.

مصباحی مقدم ادامه داد: آقای کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در این جلسه میرحسین موسوی را به سید مظلوم تعبیر کرد در حالیکه اگر بناست او سید مظلوم باشد لابد ظلم کننده به او نیز نظام است.
.
سخنگوی جامعه روحانیت تاکید کرد: این درحالی است که او ظلم بزرگی به نظام مرتکب شده و از این رو به نظر بنده نشستن در فضای این جلسه مشروعیت ندارد.
.
کوهکن: کرباسچی نیت بدی نداشت
.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، محسن کوهکن نیز در این باره گفت: تعدادی از افرادی که در جلسه بودند به بخشی از سخنان کرباسچی که در حمایت از سران فتنه بیان شده بود، معترض بودند و در حال آماده شدن برای عکس العمل نشان دادن به سخنان او بودند اما به علت فضای همدلی که عده‌ای تلاش داشتند در جلسه برقرار باشد، سکوت کردند. کرباسچی در بخش دیگری از سخنانش این مدعا را هم مطرح کرد که بخشی از نسل یک دهه بعد از انقلاب مسیری متفاوت با نسل قبل را طی می‌کنند و گفت که باید دید که ما چقدر در دین‌دار کردن آنها موفق‌ بوده‌ایم.

.

افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی.

نایب رئیس جبهه پیروان با اشاره به ضیافت افطاری احزاب و شخصیت‌های سیاسی با رئیس‌جمهور اظهارداشت: در این نشست تاکنون آقایان حدادعادل، قدرت‌الله علیخانی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران، فاطمه راکعی عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، اسدالله بادامچیان عضو حزب مؤتلفه و الهه کولایی عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب صحبت کردند.
.
کوهکن تصریح کرد: آقای علیخانی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار بر لزوم همگرایی و همراهی احزاب با دولت تأکید کرد.
.
وی افزود: آقای کرباسچی نیز در این دیدار ضمن تطهیر سران فتنه گفت که این سید مظلوم (میرحسین موسوی) کلان نظام را قبول دارد و نیت بدی نداشت!
.
محمد پهلوان یکی از فعالان اصولگرا در این نشست گفت که پس از سخنان کرباسچی دیبرکل حزب کارگزاران سازندگی در حمایت از میرحسین و برخی دیگر و نام بردن از آنان و تقاضای برای رفع حصر، ضیافت افطاری روحانی با شخصیت‌های سیاسی را ترک کردند.
.
سخنان علیخانی و حداد
.
در این مراسم «غلامعلی حدادعادل»، رئیس فراکسیون اصولگرایان، «قدرت‌الله علیخانی» مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، «غلامحسین کرباسچی» دبیرکل حزب کارگزاران، «کاظم جلالی» رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، «اسدالله بادامچیان» عضو حزب مؤتلفه و «الهه کولایی» عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب صحبت کردند. در ا ین ضیافت چهره‌های اصلاح‌طلبی مانند «محسن امین‌زاده» و «محسن آرمین» نیز حضور داشتند. «غلامعلی حدادعادل» رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در این مراسم با بیان اینکه با مبنا قراردادن قانون اساسی، رهبری و اصل نظام، اختلافات از بین می‌رود، گفت: «نباید نگاه قبیله‌ای داشت و اینکه حتماً باید مملکت دست قبیله ما باشد و بقیه کنار روند».او افزود: «اگر قانون اساسی، رهبری و اصل نظام را مبنا قرار دهیم اختلافات از بین می‌رود، با همدلی و هم‌زبانی در چارچوب قانون اساسی قطعا می‌توانیم آینده بهتری را برای کشور رقم بزنیم».
.

شخصیت‌های سیاسی که در ضیافت افطار روحانی سخنرانی کردند
.
ضیافت افطاری حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز چهارشنبه سوم تیرماه با حضور شخصیت‌های سیاسی و احزاب اصلاح‌طلب و اصولگرا در سالن اجلاس سران برگزار شد و سه نفر از اصولگرایان و چهار نفر از اصلاح‌طلبان به سخنرانی پرداختند.
.
در این مراسم غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان، قدرت‌الله علیخانی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران، فاطمه راکعی عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس، اسدالله بادامچیان عضو حزب مؤتلفه و الهه کولایی عضو مجمع زنان اصلاح‌طلب صحبت کردند.

.

افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی  افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی  افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی  96741_275  96740_812  افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی  96746_538  96750_886  96749_253  96748_288  افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی

.

.

افطاری جنجالی رییس‌ جمهور روحانی با عکس,جنجال در افطاری حسین روحانی,حمایت از سران فتنه در افطاری رئیس جمهور جسن روحانی,عکس های افطار رییس جمهور جسن روحانی

این مطلب کامل بود ؟ 1 1
مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران