سایت فتوکده

انصراف از ساپتا و برگشت هزینه زیاد

لغو ساپتا و برگشت دادن هزینه,غیرفعال کردن سرویس ساپتا,قطع سرویش ساپتا

انصراف از ساپتا و برگشت هزینه,غیرفعال کردن سرویس ساپتا,نحوی برگشت دادن هزینه کسر شده بانک ملی برای اس ام اس ساپتا,قطع کردن سرویس ساپتا,برگشت آبونمان ساپتا.

انصراف از ساپتا و برگشت هزینه کسر شده   . . . SAPTA

.

.

مشکل آلبوم جدید مرتضی پاشایی در سایت فتوکده : https://photokade.com

.

سایت فتوکده : سایتی برای همه سلیقه ها

.

.

مشتریان “بانک ملی ایران”، طی روز های گذشته، پیامی را از طریق تلفن‌ همراه دریافت کرده‌اند که به آن‌ها می‌گوید به دلیل استفاده از سرویس پیام کوتاه این بانک به نام “ساپتا”، مبلغ ۵ هزار تومان به عنوان آبونمان از حساب‌ شان برداشته شده است.

.

برداشت این پول از حساب مشتریان که با اعتراض‌هایی به ویژه در شبکه‌های اجتماعی همراه بود، باعث صدور اطلاعیه‌ای از سوی “بانک ملی” شد.

.

این بانک در اطلاعیه‌‌ی خود گفته که پیش‌تر در رسانه‌ها خبر پولی شدن سرویس “ساپتا” را به دلیل “هزینه‌ بالا”ی آن اعلام کرده بود.همچنین در بیانه یاد شده این مبلغ 10 هزار تومان بود که در نوبت دوم نیز 5 هزار تومان دیگر کسر خواهد شد

.

راه انصراف از عضویت در ساپتا و برگشت هزینه کسر شده

.

مشتریانی که تمایلی در حضور سامانه ساپتا ندارند می توانند با ارسال عدد 1 به شماه پیامک 100064140 انصراف خود را اعلام کرده که تا ظرف یک روز هزینه کسر شده از آنها به حسابش بر خواهد گشت.در عین حال که متقاضی می تواند با مراجعه حضوری به شعب بانک ملی انصراف خود را اعلام کند.

.


.

.

لغو ساپتا و برگشت دادن هزینه,غیرفعال کردن سرویس ساپتا,نحوی برگشت دادن هزینه کسر شده بانک ملی برای اس ام اس ساپتا,قطع کردن سرویس ساپتا,برگشت آبونمان ساپتا,انصراف از ساپتا و برگشت هزینه

این مطلب کامل بود ؟ 4 2

مطالب پیشنهادی
نظــرات کاربران